1. 1.
  insanların gözünde hababam sınıfının güdük necmisi olarak kazınan, inek şabana yaptığı türlü oyunlar ile herkesi kırıp geçiren, aslında türk sineması ve tiyatrosuna çok emek vermiş ve bir çok eserde yer almış başarılı sanatçı.
  6 ... devedikeni
 2. 2.
  Türk sinemasının yaşını hiç göstermeyen yeteneği. Çevirdiği her filmde çizdiğikompozisyonla gözleri doldurur. Hababam sınıfında babası ve annesiyle rol almıştır. Yıllar önce öğrenci olarak rol aldığı hababam sınıfı serilerinden günümüzde çekileninde öğretmen olarak rol almıştır
  1 ... senil
 3. 3.
  şener şen le birlikte yaşayan en değerli türk oyunculardan biridir.
  2 ... fth
 4. 4.
  gerçekten yaşını göstermeyen bir sanatçımızdır. 1975 yılında ilk çevrilen hababam sınıfında rol aldığında 35 yaşındaymış, inanması zor. tulum hayrinin 18 yaşında olduğuna inanmak dahada zor heralde..
  2 ... lazy pigeon
 5. 5.
  kemal sunal ile iyi bir ikili olusturan turk sinemasinin en degerli sanatcilarindan biri.
  2 ... hexagram
 6. 6.
  inanılmaz bir gülme sesine sahip başarılı aktörümüz,süt kardeşler de, tosun paşa da iiihheeee diye insanı koparan bir gülüşü vardir.
  3 ... optimus prime
 7. 7.
  parasızlıktan olsa gerek sevda çiçeği isimli dizide oynamaktadır şu sıralar.
  2 ... chilavert
 8. 8.
  hababam sınıfını hababam sınıfı yapanlardan biri.
  1 ... hendrix
 9. 9.
  (bkz: ak akçe kara gün içindir)*
  2 -3 ... pafküf
 10. 10.
  Nedense yeni nesil hababam sınıfını ayıplayacağına,eski hababam'ın mirasını kullandığı için ferdi eğilmez ve diğerlerine posta koyması gerekirken yeni nesil hababam sınıfına seçilmediği için posta koyan sanatçıdır.Teesüf ederim sayın akçatepe.Yıllarca bizler tarafından milyonlarca kez üstüne üstlük kahkahalarla izlenmiş efsane hababam'ın kaymağını ticari gayelerle sömürmek isteyen insanlara engel olmaları gerekirken resmen rahmetli kemal sunal'ın ve diğer hababamcıları ki başta münir özkul olmak üzere ahını almıştır....
  1 ... indiana_jones