bugün

an itibarıyla canım ailemi izlerken,finalde içime sıkıntı çöktü..yar demedin türküsü eşliğinde ilker Aksum hasta etti.Adam ağzıyla, mimikleriyle değil, gözleriyle oynuyor.Helal denilesiydi.

Seyhan tarafından terk edilen Halim..Hani adam itin uğursuzun teki olur falandır filandır,birinden birini gerekçe gösterip tası tarağı toplar gidersin arkana da bakmazsın, vicdan da yapmazsın. Ama iyi birini terk etmek o kadarda kolay olmuyor işte..Sonuç; Bir insanın mükemmel olması o ilişkinin de mükemmel olacağı anlamına gelmemekte...insana vicdan yaptırıyor.
yar demedin türküsünü dinlemeye vesile olan durum.
(bkz: yar demedin)
acı veren eylemdir.
o türkü, o bakışları, yüzükleri denize atışı..
"aliço için değer" dese de insanın bir yanı, "off be yazık oldu buna da" demeden edemiyorsunuz?
**
halim'i bilmeyenler için geliyor.

(bkz: halim kim lan)

ben biliyorum sorun yok.

tanım: rol icabıdır. ama yok yok. 4s icabıdır. (bu daha gerçekci oldu)
her kadın tarafından terkedilmeyi hakeden erkektir halim, evet diziyi izleyince insana dokunuyor ama bu kadar sıkıcı bir adama daha ne kadar tahammül edebilirsin ki, konuşmayı bilmez, aptallığıyla herkesi kendine güldürür, 24 saat peşinde, kendini özletmez, oyuncak ayı hediye alsa havasını atar, küçük lokantası vardır ama o kendini büyük ticaret adamı zanneder, eğlence anlayışı kebapçıya gitmektir ve daha bir sürü şey. seyhan'la yolda yan yana yürüyebildiğine şükretsin o, dizide severim o ayrı.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.