1. 69.
    "sen ezan okursun he, sen ezan okursun hee" nidalarıyla dedemin kafasına nizami şekilde diz atan omurgasız.

adi herif.
    2 ... aeneskral
  2. 68.
    Halil Sezai’nin 13 yıla kadar hapsi istenmiş. Kendisini hiç sevmem ve ilk kınayanlardan biri olmakla beraber bunun "orantısız" bir ceza talebi olduğu kanaatindeyim. Hele ki ülkemizde bu kadar terör destekçisi, hain, sapık, dolandırıcı cirit atarken...
    -1 ... gamora
  3. 67.
    gördüğüm en boş tip. içi öylesine boş ki ona sunulan karakteri kendi benliğiymiş gibi sahiplendi ve uzun süre ekmeğini yedi.

ulan bu adam incir reçeli denen sikko romantik filmden önce bir hiçti. rol gereği filmin sonunda bir şarkı söyledi ve nasıl becerdiyse farklı bir tarzda yaptı bunu. eh bu da beğenilince "marjinal olmak iş görüyomuş hakkaten la" edasıyla aynı tarzda birkaç yıla unutulacak hatta duyunca gülme hissi uyandıracak şarkılar söyledi. 2012 yılında yılın en iyi çıkışını yapınca da 3-4 yıl daha bu işten ekmek yedi.

marjinalim ben, bu saç sonradan değil, bu saçla doğdum ben len mk' gibi gösterdi ve öyle de sanıldı.

halbuki o filmden 5 yıl önceki videolarına ya da dizilerine bakıldığında aslında bilindik halil sezai ile alakasız bir tip olduğu açıkça ortada.

o dönemler piyasaya çıktığında da sevmiyordum, şimdi de öyle. o dönemler şarkılarını dinleyenler ise "ergendik be olum" diyor şimdi. ne ergeni lan, salaktınız hepiniz!
    ... otostopcuyafisildayankamyoncu
  4. 66.
    Tipik bir Kemalist. Memlekete 1 kuruş faydası yok. islama Salyalarını akıta akıta saldırır, nefret eder. işte bazı insanlar var ki; ölümü yaşamından daha hayırlı.
    2 -4 ... soguk iklim adami
  5. 65.
    Tutukluluğunun kararlılığına devam kararı verilmiş.
    1 -2 ... dertler derya olmus
  6. 64.
    twitter adaletine kurban giden adam. 65 yaşında adam elinde baltayla gece yarısı kapına gelip seni tehdit etmeyi biliyor sıkıntı yok ama en sonunda çileden çıkıp adamı patakladığında 65 yaşında savunmasız, masum, gariban bir adam oluyor he. 65 yaşındaysa 65 yaşında gibi davranacak. nasıl bir kafa yaşıyorsunuz siz duyar kascam diye deli gibi yaptınız kendinizi.
    3 -2 ... ne alakasi var oglum
  7. 63.
    halil sezai
    1 -1 ... yay burcu kadini ariyorum
  8. 62.
    Herifin yediği boku kemalizme bağlamak için nasıl bir o.ç. olmak lazım acaba?
    2 -4 ... dinsiz kitapsiz kafir
  9. 61.
    1000 yıl hapis cezası almalı hatta asılsın.
    1 -5 ... realdeal
  10. 60.
    Son olaylarla nasıl adam olunmazın kitabını yazmıstır.

Duygusal şarkılarıyla .filmiyle fılan hepimiz adamı aşk acısı çeken Derdi kendine sessiz sakin sanıp içlenmiş üzülmüstük ona.yazık filan demiştim ben.
    Cıktı geldi comodon ejderi gibi
    Ruh hastasi,
    Kronik manyak
    Öfke kontrolüde yok.
    O eline aldığın odun gibi yontul emi.
    Pis.
    Edit:sinir imlası
    -1 ... kitap ayraci koleksiyoncusu