1. 1.
  1988 doğumlu amerikalı aktör..the sixth sense'deki rolü ile henüz 11 yaşındayken oscar adayı olmuştur
  2 ... panapa
 2. 2.
  http://www.imdb.com/name/nm0005286/
  1 ... jagatai
 3. 3.
  çoğu filmin altından çıkan ufaklık diyeceğim sırada 1988 doğumlu olduğunu öğrenip zaman kavramını irdelemeye başlamama sebep olan, "i see dead people" repliği dillere düşen insan...
  2 ... i dont need that shit
 4. 4.
  baslarda 'bari sen macaulay culkin gibi olma, yuru be velet' dedirtmis, ama ne yazik ki umutlarimi bosa cikarmis, ne oldum delisi bir yeni yetmedir kendisi. baslarda 11 yasinda oscara aday ol, sonra ergenlik sagolsun bi rol bulama kendine... ve sonra los angeles'ta kafa bi sekilde araba surerken bi de uzerinde eroin ile polise yakalan, 'iyi mok yedin' dedirtmistir. halbuki bu velete az mi helal olsun cekmistim yapay zeka'da!
  1 ... curufinwe
 5. 5.
  altıncı his'ten daha sonra izlediğim forrest gump'ta da forrest gump'ın oğlu olarak ufak bir rolü bulunan, küçüklüğü daha sevimli büyüdükçe çirkinleşmeye aday delikanlı.
  ... fdngnr
 6. 6.
  artificial intelligence filminde oynayan, 18 yaşına gelmesine rağmen, hala veletlik yapan başarılı oyuncu.
  ... serander
 7. 7.
  (bkz: sezercik)
  ... zargana
 8. 6.
  çok küçük yaşta ünlü olan amerikan aktör. sixth sense*, forrest gump vb. filmlerde dertli bir çocuğu oynamıştır. bahtı karadır, yazıktır, günahtır...
  bizim idolümüz küçük emrah*ın amerikan versiyonudur. filmlerdeki rolün etkisinden midir bilinmez fiziksel olarak da küçük emrah'a benzemiştir. hatta şimdilerde büyüyüp eski sevimliliğini kaybetmiştir. anasının sonu benzemesin.

  haley joel osment
  1 ... pokezat
 9. 7.
  los angeles california doğumlu oyuncu. küçükken sevimliliği ve üstün rol yapabilme kabiliyetiyle bir aralar geleceğin yıldızları arasında gösterilmiş. bunu da bence oynadığı filmlerle kanıtladı, sonraları büyüme kabusları başlayınca piyasadan silinen çocuk oyuncu.

  (bkz: bogus)
  (bkz: sixth sense)
  (bkz: pay It forward)
  (bkz: AI)
  (bkz: the country bears)
  (bkz: secondhand lions)
  ... sex files
 10. 8.
  6. his'deki 40 yıllık aktörlere taş çıkartan performansı ile tanıdık onu ilkin, daha sonra da yapay zeka'daki dramıyla gözlerimizi yaşartan sevimli robot performansıyla. Şu anda piyasada olmamasıysa çok üzücü bir durum.
  1 ... tasslehoff