bugün

Yeni albümleri (bkz: virus) bugün itibari ile çıkmış olan progressive rock/daha çok metal grubu. Bakıciiz.
progressive camiasının büyüklerinden ne yazık ki bu grup da hak ettiği değeri görmüyor.

(bkz: deathless)
29 mart 2019'da zorlu studio'ya gelecek olan ingiliz prog grubu.

valla dayanamadım aldım şimdiden biletimi aç bir prog kitlesi var biletler bitiyor hemen* beklemedeyiz.
(bkz: vector)
muhteşem parçalara sahip, mutlaka dinlenmesi gereken progresif metal grubudur.
The mountain albümleri'den somebody, the path ve cockroach king gibi dinlemeye doyum olmayan güzel şarkılara sahip londralı progresif metal ve rock grubudur.
aquarius albümleriyle gönlümde taht kurmuş olan grup. 2011'de çıkan visions albümleriyle ise progresif metalin yeni kralları olduklarını aleme ilân etmişlerdir. Bayılıyorum.
2010 çıkışlı aquarius adında bir albüme sahip ingiliz progressive metal grubudur. ilerde adlarından daha çok bahsettirebilirler takipteyiz.
kendilerine bir lakap düşünülürse:
(bkz: rational haken)
bilgiye yönelik verdiği ukteler ile ukte bölümünün kalitesine katkıda bulunan yazar. bir süre sonra ukteyi görür görmez o'nun vermiş olabileceğini rahatlıkla anlayabiliyorsunuz artık. doldurduğunuz ukte için de teşekkür edecek derecede nezaket sahibi. bende ukteleri ve bu nezaketi için kendisine teşekkür ediyorum.
cowon s9 a sahip olan ya da olmak isteyen arkadaşımın arkadaşı yazar. *
2 özel mesajıyla ne kadar yardımsever ve hoşsohbet birisi olduğunu çok iyi anladığım yazar. mütevazi aynı zamanda.
adobe'un ortağı mıdır ne?

(bkz: grafikerlik kastığını belli etmek)
bobiler.örg'de iyi işlere imza atmakta olan sözlük yazarı. devamını bekliyoruz.*
bobiler.örg'le de uğraşan, fotoşop işçiliğiyle göz dolduran yardımsever * yazar. * *
garip garip oyunlar hakkında verdiği ukteleriyle beni dumur'a uğratmı$ yazardır.
dostum nerden bulursun o adı sanı duyulmamı$ oyunları git sahilde çay iç, kırlarda gez falan.*
başlıklarında ve paylaşımlarında kendisine eşlik etmekten zevk aldığım yazardır.
kendisi farkinda olmadan bunca zamanlik* sözlük* yazarligimda pek nickalti entry yazmamis beni bile karakteriyle, kalitesiyle nickaltina iyi seyler yazmaya zorlamistir. sözlükte sohbet tadinda mesajlasmalarimizla iyi bir dostluk kurduguma inandigim kafa dengi insandir. en azindan bu ortamda iyi insan olduguna kefil olabilecegim birkac (bkz: gibi geliyor bana) (bkz: i belong to che) (bkz: imhotep) yazardan biridir.
jordan rudess'in octavarium albümünde kullandığı continuum adlı çalgıyı üreten firma.
ukrayna'li kizlar hakan adini boyle soyler...hakkeeennnn
yeni yazar, pek yeni olmayan ama hayatıma çok çabuk giren dost. başarılı entry ler diliyorum. "nabiyin" diye başlık açmasını reca ediyorum.
hoşgelmiş yeni yazar.

"avatar'ın dostu benim de dostumdur" dediğim kişi.*