bugün

klasik gözden düşmüş popçu egosudur bu adamın yaptığı. ulan yıllardır kameralar seni çekmiş daha doymadın mı, hala "beni çek beni çek" triplerindesin.
bencilliğin egonun artık uç noktalarını yaşayan şahıs.
görsel
aklıma rahmetli müslüm gürses'i getirmiş, exoğluex detone kral.. canlı da bu kadar iğrenç söylediğini bilmiyordum, şok oldum..

aslına bakarsak sene olmuş 2018, hakan peker ne alaka diyesi geliyor insanın...

neyse..

müslüm gürses'e şakacı çetin sahnede şaka yapıyordu. araya sanki orkestradan girmiş biri gibi şarkı söylerken sabote ediyordu müslümü.

müslüm gürses, şakacı o kadar uğraşmasına rağmen sinirlenmemiş, işi orada öğretmeye çalışmış, hem suçlu hem güçlü şakacıyı hala ekibe monte etmeye çalışıyordu..

ulan demiştim, adam demek ki harbi iyi bir insanmış... şu şakayı gerçek sanıp bu gibi egolu insanlara yapsan ne olurdu diye düşünmüştüm..

büyük olmak başka birşeydir, müslüm gürses gibi.. bir de diğerleri vardır, hakan peker gibi...
yerli Dorian Grey fakat daha atarli olani.
Psikolojisi bozulmis uzun zamandır kimse onu göremedigi için kendini gösterme çabası.
bu ne la sese bak kim dinliyo bu adami da boyle bir ozguvene sahip olmus ,ciddi soruyorum?
vurgun sendromu yaşayan sanatçı. *
üstlerden altlara geçişi kaldıramamış, kendini hâlâ üstte sanan bir insan.
emekli albay sendromu da diyebiliriz buna.
Onca yıllık sanatçılık kariyerine yakıştıramadığım olay.Ayıp etmiş.
Sarki ve kliplerden gördügüm kadar tanidigim icin kisiligini bilmiyorum , tek bildigim bunca yillik sanatini ve yerini saniyeler icinde cöpe atip tam bir comar olmus .
hiç yaşlanmadı. yaşlanmadı yaşlanmadı yaşlanmadı, önünü alamadık öyle genç kaldı. artık yaşlanır dedik, iyice gençleşti.
An itibariyle süper fm de konuk olarak katılmış ve henüz hiç yayınlanmamış ve isminin bile henüz karar verilmemiş olan şarkısını çalmaktadır.
Yeni çıkacak olan şarkısını ilk kez süper fmde yayınlayan ve dinleyicilere şarkının

iki göz oda mı yoksa
Soba mı olsun sorusuna yanıt bekleyen şarkıcı.
bu yaşlandıkça iyice huysuz birine döndü. geçenlerde hatırlarsınız trt de bir programda seyirciyi azarlamış ve programı terk etmişti. şimdi ise Kral Tv'yi basmış.

https://www.gercekgundem....kan-peker-kral-tvyi-basti
2012 yılında evlendiği Arzu Öztoprak'tan boşanmıştır.

http://www.hurriyet.com.t...1012442&utm_term=post
gençliğimde en çok dinlediğim isimlerden birisiydi. ki hala açıp karam'ı dinlerim arada sırada.
Türkiyenin gençlik iksiri kaynağını hunharca tüketmiş ünlü isim.
Zefer Peker den küçüktür.
Kimse kot gömlek ve pantolonu takım olarak giymesin dese anlayacağım da sahi ne şarkısı vardı hakan peker'in?
görsel

ilginç bir istekte bulunmuştur. Evet
Yaşlanmayan adam.

Adeta Benjamin button amk.
artık botoksta yaptırsa da yaşlandığı belli olan ama fiziği gayet iyi olan 90 yılların popçusu.Gölgesinde kalan abisi Zafer peker daha kalitelidir,daha çok severim.
https://youtu.be/WdhcS2EcZnY
En güzel efsane klibi ve yorumu budur.
zirzopun tekidir.
Yaşlanma belirtisi göstermiyor. Ajda pekkan erkek şubesi. Benden genç duruyor valla. Birazcık botoks olayına karışmış.

görsel