bugün

33 yaşında bir işsiz.
Hakan Cepcan'ın daha çok uyduğunu düşündüğüm isim. Başarılıdır güldürür.
Kafa sallama hareketleriyle yaran insan. Tabi bihterli videoları da unutmayalım.
sözlüğün vine ile tanıdığı adam. (bkz: rol)
ben bu adamı twitter'da ilk takip ettiğimde 8bin takipçisi falan vardı, vine diye bir şey de henüz icat olmamıştı. o zamanlar komikti kendisi. amma velakin takipçi sayısı arttıkça davranışlarındaki iticilik de arttı.

vine olayına gelince, cocumuyo repliği gram komik değil. erkan aker, sina-nejat, anıl ilter ve can çekin bu arkadaştan çok daha komik.
kendisini hiç sevmediğim ilginç bir insan. vine ları da çok komik değil.
okan bayülgen'in de takip ettiği feno.
cocumuyorun başrolu o bir bal çocuk güldürüyo nerde atlet görsem düşünce balonumdan fırtlıyıveriyor.
Herkes vine'dan tanımış fakat kendisinin "um" adlı bir şarkısı vardır ve gerçekten on numaradir.
ses tonu cidden çok iyi olan kişi.
sadece şarkıları güzel olan, twitter fenomeni rockstar.
Sesi güzel olan vine fenomeni.
züppenin önde gidenidir efendim.
bos kafali sakaci, komikci kisi.
cocumuyo ihihih.
bize ne amınakoyim demesiyle beni mest etti.
33 yaşında 17lik tipe sahip feno.

güldürüyor.
ekim ayı için cosmopolitan'ın topladığı vine fenomenleri arasında yoktur.
Cok fazla sisirilmis , fazla gaz verilip havalara ucurulmus sıradan bir adamdır. Ha ben hakkını yemiyorum , bazı vine ları güldürür ancak bir insan bu kadar sisirilemez arkadasım. Bir özelliği yok yani.
Sempatiktir farkli bir tarza sahip gorundugu kadar iri yari degil ufak tefek kucucuk biseydir .
vine'ları ile ara ara güldüren sosyal medyada fenomen olmuş kişi.

gezi'nin döneklerinden okan'la program yapacakmış. sırf okan'dan dolayı izlememenizi tavsiye ederim.

rayting almasın, kovsunlar.
şu herife gülebilen bir insanın mizah damarlarından tümü kopmuş demektir. bütün komikli videoları arkadan açıp 7 saniye boyunca tripten tribe girmek türk mizahının özeti olamaz.
Cocuyo kanka * Bence türkiyede vinenın kralıdır canıdır adamıdır .
eski foca deep bar da cikarlardi dinlerdik, ha birde boyle keci sakalli bir bass gitarcisi vardi sikimsonik biri. adam iyi muzik yapamaz genellikle baska sarkilari soyler prim yapar neysem iyiyse cennete gitsin de cocumuyo zaten soylenen biseydir ben duyali 3 yili gecti cocumuyo eskidi dedeler yahu...
Kendisine gülen insanlar gördükçe hayattan soğumama neden olan şahsiyet. Tek bir videosuna gülmedim, gülemedim.
Kendine has saçma sapan hareketleriyle az buçuk güldürmüştür...Vine fenomeniymiş.