6 kez kick-box türkiye şampiyonluğu,1 kez dünya kick-box şampiyonası 3.lüğü,1 kez avrupa kick-box 3.lüğü vardır bu adamın.uzak doğu sporlarıyla yakından ilgilidir ve fitness eğitmenliği yapmaktadır şu an.ayrıca tae-bo hocalığı da yapıyor. bu adamı aslında ntv ekranlarında yayınlanan 5 kere 5 programından rahatlıkla çıkarabilirsiniz. kendisi hakkında entry girilmemesine üzüldüm açıkçası. gerçekten sporu sevdiren bir adamdır. ayrıca karizma bir adamdır. buyrun :

görsel
uzmantv' de son derece yararlı ve eğitici egzersiz videoları bulunan spor adamıdır.

Gayet güzel ve anlaşılır bir üslupla herkesin evinde rahatça uygulayabileceği bir çok egzersiz hareketini uygulamalı olarak göstermektedir kendileri.

ayrıca soyadının hakkını veren demir gibi bi abidir.
uzman tv de ev egzersizleri adına gerçekten yararlı bilgiler sunmaktadır. sporu sevdiren sporcudur.
sayesinde 15 kilo zayıfladığımdır. minnetarım.
facebook ve uzman tv'De vücut geliştirme hakkında bilinmesi gereken detayları veren sporcudur.
önceki yıllarda ece erken'in sabah programında spor egzersizleri yapmaktaydı.
eğitici videolarına youtube sayfasında da ulaşılabilir.
diksiyonunun düzgün olması dikkat çekicidir.
aynı zamanda kendisi kick box ile uğraşmaktadır.

http://www.uzmantv.com/uz...iz-egitmeni-hakan-demiray
sayısız vidyo ile spor yapmak isteyen herkese ulaşan iyi adamdır.
uzman tv'de "ben bu işi biliyorum" ifadesinin vücut bulmuş halidir. öğretmenlik adamın içinde var; gayet basit, mantıklı ve anlaşılır şekilde egzersizleri anlatıyor ve gösteriyor. Takipçisiyiz.
adamın kralıdır, spor konusunda bütün bildiklerini paylaşır. saygılar hakan hocam.
şansen tanımam ama videolarını izlediğimde samimi gelen işinde başarılı insan.