bugün

bir ara seray severle çıkmış arabeskci veya popçudur.
bahayla kanka olan ve kankası gibi her daim ağlamaklı bir yüz ifadesine sahip kişi.
3. nesil yazar. hoş gelmiş, sefalar getirmiştir.
the matrix serisinin morpheus'u Laurence Fishburne'ü andıran şarkıcı.
(bkz: haka naltun)
besiktasli $arkici.
beyninde tümör çıktığı için yarın ameliyat olacak sanatçı. Uludağ Sözlük ailesi adına acil şifalar.
ameliyatının başarı ile geçmesini temenni ettiğim sanatçı.
her ne kadar müziğini sevmesek de, sağlığına kavuşmasını istediğimiz kişi.
Yakışıklı değil karizmatiktir.
sağlığı tekrar düzelip, yine bir yerde sahne alarak hayranlarına kendini dinlettirmeye devam etmesi gereken efendi sanatçı. geçmiş olsun diyoruz, allah acil şifalar versin..
Türkiyede birçok insanın hayranı olduğu ve büyük bir çoğunun yarın ameliyat olacağını bilmediği sanatçıdır.
mükemmel söz yazan itü konservatuar mezunu sanatçıdır.insanda bu sözleri bir insan nasıl yazar hissi uyandırır.o kadar duyguyu nasıl olurda bu kadar güzel dile getirir diye düşünesi gelir insanın ve ben neden bu kadar güzel yazamıyorum diye kendine söylenesi.
(bkz: lağım).
üçüncü nesil yazar.
ama küfür ediyor *
(bkz: ucuncu nesil silik)
aşk adamı.
cengiz kurtoğlu'nun tanınmasında büyük katkısı olduğu insan. hain geceler'in bestecisidir aynı zamanda.
bir ara aykut hakan ayse diye birseyin icinde yer alan sey.

ayrica sosyete dedikodularinina gore, en cinsellige ac iki unlu kari olan seray sever ve ebru gundes'in,
bu cinkin adamla cikma sebebi, evet geliyor, sadece ve sadece, berbat ama yaziyorum,
hakan altun'un monster dick'i imis. * * * *
tv'de ciktiginda, psikologlarin onerisi uzerine, cocuklarin ekrandan uzak tutulmasi gereken sanatci.
dogru ama, abi cok urkunc cirkin bu adam ya. **
(bkz: aklın bende kalmasın) albümünü dün piyasa çıkarmı$ ve yine ağzımıza sıçmı$ sanatçıdır. helal:(
sağlam söz ve besteleri olan müzisyen. kendi okumasa başka sanatçılara değişik aranjelerle verse daha da güzel olacak.

ne yazık ki kendisi arabeskçi. bunun başka tanımı yok. arabesk yapıyor. tamam arabeskin de alıcısı var, ama 80'leri geçeli çok oldu. insan ritm istiyor. biraz değişiklik be hakan, küçük emrah bile pop yaptı. özcan deniz dahil. sen hala aynı yerdesin. benzer kötü durumu metin arolat'ta da görüyürum. herkes popa yönelir, bunlar arabeske batar. allah kurtarsın.
''telefonun ucunda çaresiz bekliyorum bekliyorum ama çalmayacak biliyorum'' adlı türküsüyle beni benden alan türkücüdür.
sadece parası için tahammül edildiği iddia edilen adam.
beşiktaşılığı ve yaptığı şarkılarla gönülleri fetheden kişi, tek kötü yanı ızdırap sıçan adam ifadesi.