bugün

(bkz: bugbreak) oyunun yapımcısı olan daybreak yatıyor mu arkadaş, 2 sene alpha sürümünde kaldıktan sonra yeni map yayınladılar. Yayınladıkları mapte bug dolu... Adamların yaptığı tek iş kasa satmak. Böyle gidecek olursa h1z1 çok oyuncu kaybeder.
arma alın daha iyi bug dan geçilmiyor oyun.
yeni bir virüs sandığım oyun. dedim yine pandemi oldu. iyi oyunlar gamerlar. evet.
az önce satın aldığım oyundur.

4-5 gündür Twitch üzerinde birçok H1Z1 yayını izliyorum, sanırım baya sağlam oyun.
mesela bu oyunda alt tab bugu var. yani alt tab yaparsaniz bir sure sonra oyun crash veriyor o bugla insanlar 5-6 ay oyunu oynadi.
oyunda baska bi bug var arabadan binip inerseniz tekrar arabaya binmeye kalkarsaniz araba kendi kendine full shift w modunda gidiyor insanlar bu bugla 1.5 yil oyunu oynadi ve hala devam ediyor bu bug.
ak yi reloadlamasi rahat 5 saniye suruyordu bir de eger reloadlerken ates ederseniz adamini spastik gibi hareketler yapiyordu. insanlar 5-6 ay bunla oynadi oyunu.
oyunda baska turlu bi reload bugi var. mesela r ye basiyorsun ar de 30 mermi yerine 10 mermi reloadliyor. insanlar 5-6 ay bu bugla oynadi oyunu ve sanirim hala devam ediyor.
ayri bi bug var shotgunla 6 mermin var diyelim 1 kere ates edince 6 mermin de gidiyor kaliyorsun oyle. insanlar bu bugla 5-6 ay oynadi hala devam ediyor.

2-3 yildir alphada oyun herseyi bug dolu demek istedigim o
4, 5 arkadas girilse asiri zevkli olacak oyundur. Onun disinda arkadasiniz yoksa bosuna para vermeyin zaten.
Edit: ayrica hayvan gibi donuyor bende. Yani dusuk pc niz varsa bosuna almayin.
early access'teyken neredeyse 2 yil once en yakin arkadasim ile aldigimiz oyun. hala oynariz. gelen buyuk guncellemeden sonra optimizasyon sorunlari buyuk olcude cozuldu. ki zaten guclu bir bilgisayar gerektiriyordu. tek kisi zevk vermez, iki kisi bir yere kadar ama 5 kisi olursaniz varya neler olur neler. plesant valley tokilerden selamlar.
biraz önce girdim bir bakayım nasıl durum diye çünkü ilk çıktığında almıştık kaldırmaz pc im die oynamamıştım şimdi ayarları düşürdüm falan fena ollmadı. survival modunu oynadım biraz zombiler baya pata küte dalıyor koşarak amk korktum gece gece.
https://www.twitch.tv/adamgibiadam1
oynayanları bekliyorum efendim mesaj atın beraber girelim.
son indirdigim guncelleme ile pugb ile rekabete hazirladingini hissettigim, artik arabalardan ve cop tenekelerinden metal toplayip kaciramiyoruz sanirim. ayrica, deck foundation nerde lan amk ? neyse, darisi dayz'nin başina.
Başlığı okuyunca yeni bir grip virüsü sandım. (bkz: h1n1)
bir pubg değildir.
Buyuk bir guncelleme, yeni silahlar falan gelmis. Yine de bir pubg degilsin
survival oyunlardaki yerini ve iddaasını tamamiyle kaybetmiş, eskinin güzel oyunu.
görsel
Saklanarak ilk 5 e girmenin çok kolay olduğu oyun o yüzden aksiyona girmeyin pusun neticede amaç hayatta kalmak.
Pubg den önceki nostaljik oyun.
pubg bile fortnite a yenilmişken esamesi okunmayan oyun ki zaten adamlar "gelin yeter ki oynayın " diye oyunu bedava yaptılar.
eh işte oyunu. almıştım duruyodu bakayım dedim. fps olarak daha iyi pubg den ancak hareket eden her şeyin animasyonu iğrenç yapay.
Biz bu çöp oyuna o kadar para vermişiz amk diye kendime sürekli kızıyorum.
bence bu tarz oyunların en iyisi free fire. tabi bunu mobil için söylüyorum.

1. si pugb gibi telefonu ateş topuna çevirmiyor ve takılmadan rahatlıkla oynanabiliyor.
güncel Önemli Başlıklar