bugün

çok ayıp ve yanlış bir davranış.

kınıyoruz.
mümkün değil bunu demek eşekliğini tescil etmektir.
bir kadın tarafından deniyorsa olabilir.
Terbiyesizliktir.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/474108/
seni doğuran da kadındır o yüzden kadına saygı sonsuz, ama kadında baya bir hakediyorsa var gücünle küfür et.
mezhebinin geniş olduğu öğrenilirse*, denilebilir.netice bir güzel gider, diğeri gelir.
ilk başta egoyu tatmin edebilir ama sonrası için intihar sebebi bile olabilir.
bu erkeği filsiki sahillerine sürmek gerekir ..
çakal filminde ismail hacıoğlu nun yaptığıdır.
aşırı özgüvendir.
güzelini falan bi kenara bırak, bir kadına bunu söylemek gerçekten ayıp. geçenlerde şahit oldum hatta böyle bi olaya, bizim mutfak penceresi sakin bi arka sokağa bakıyor, çayımı yudumlarken çocukları falan izliyorum işte. çocukları izlemek her zaman eğlenceli olur zaten, mutlaka bi olay çıkar hep gülecek.
neyse kızın biri sokağın ortasına geldi beklemeye başladı, sevgilisini beklediği belliydi zaten tavırlarından falan, zaman geçiremiyordu. çocuklarla konuştu oynadı biraz, sonra bizim esas oğlan çıktı sahneye. kız gülümsemesini bozmamaya çalıştı hep, oğlansa inadına bağırıp çağırdı. oğlan gidecek oldu, kız kolundan tutmaya çalıştı, sadece bi kez dinlemesini istedi. hayvan oğlu hayvan tüm gücüyle bağırdı sonra siktir git diye..
oğlan uzaklaştı hızlı adımlarla, kız sokağın ortasında kalakaldı, başını eğdi. çocuklar geldi sonra 'abla ağlama' dediler. çocukları da dinleyemedi. durduğum yerden ben utandım ben üzüldüm lan. sonra kız kalktı gitti kendini biraz toparlayınca, ben çocukları seyrettim sonra, ama onlar da oynamadılar bi daha..
Çirkin bir kadına siktir git demekten farksızdır.
o lafı dedirtecek bir şey yaparsa haketmiştir. kusura bakmayın içimde tutamam. güzel çirkin farketmez.
E haketmiştir herhalde.
Olabilir (bkz: hakedene hakkettiği sözü söylemek)
carrefoir sirasinda canim cikmisken, birazda sinirliyken gelip yerimi isteyen guzel bayana sinirden ettigim kufurdur. sonrasinda kafami taslara vurasim gelmistir.
erkeğe müthiş derecede haz veren bir eylemdir. yani kadınsınız amk başka bi tırıvırınız yok.
siktirgit denildiğinde göre o kadar da güzel değildir.
ya da boşaldıktan sonra siktirgit denilmiştir.
çünkü boşaldıktan sonra adriana lima olsa yanındaki -ben bi sigara içeyim diye sıkılgan tavır sergilersin.
ingiliz dizilerinde yakışıklı erkekler tarafından söylendiğinde hiç de itici olmuyordur. kadınlar da başlıyor zaten aynı anda siktir çekmeye. seksi bir tartışma izlemiş oluyoruz sonuç olarak.
(bkz: güzel bir kadının gülüşünü izlemek)
Yapmışlığım vardır . O tipi görmek nasıl zevk veriyor anlatılmaz , yaşanır . tabi kız şimarık ve havalı olunca bal gibi yapılan eylem .
güzel bir kadına siktir git demek delikanlı insana asla yakışmayacak bir kelime.
olmaması gerekendir.
sadece güzel olması bir şey belirtmez, hakediyorsa git deniR. Ama bir "kadına siktir git" denmemelidir.