bugün

yalan yok çoğu güzel.
genelde siyah saçlı ve beyaz tenli kızlardır. erkeklerle özgüvenli biçimde rahat sohbet ederler.
Türk kızlarını kavgada döverler.
bagirarak konuşurlar ve burunları lazlar gibi büyük-yamuktur.
Eğer erkekseniz size bico diye seslenirler.

Bu arada bu üç kızı ben de takip ediyorum. Güzel şarkı söylüyorlar.
Türkiye sınırları içindeyseler derhal tutuklanmalılar. Bu ne şimdi gürcüce falan.
Burunları çok büyük ya, ayrıca köylü gibiler hatta köylüler ne gibisi. eğitim seviyeleri düşüktür. gürcü terbiyesiyle büyütülürler. milliyetçiler çaktırmasalar da. Güzellik yönünden Azeri kızının eline su dökemezler. Gidiniz batuma gidiniz baküye siz de hak vereceksiniz. kafkas danslarını da bildiğin karadeniz usulü oynuyorlar.
yaşadığım şehirde garip bir şekilde epey fazla şekilde denk gelinebilen kız türüdür.
gözlemlerime göre tamamına yakını beyaz tenli. sarışın değiller, kumrallar. boy olarak orta boylu, kısa denemez. uzunları mevcut.
k ve r harflerini biraz farklı telaffuz ediyorlar sanki.
çoğunluğu sıcakkanlı.

birde yine kayda değer biçimde azerbaycan kökenli kız ve erkeklere denk gelirken şehrimdeki gürcü ailelerin galiba yalnızca gürcü kızları var. *

ha birde. benim bile kendi ülke sınırlarında bulunan bu kasabadan bozma ilde yaşama sebebim neredeyse yokken azerbaycanlı ve gürcü dostlarımız neden buraya yerleşir? *
Ülkemizdeki Gürcü kızları için konuşmak gerekirse güzeldirler. Ordu şehrinde bir hayli bulunurlar kendileri.
Bir ben istisnasız sevmiyorum sanırım. Aşırı pisler öncelikle. Hayatı öylesine akışına bırakmışlar ki dünya yansa 'aman canım külleri rüzgar süpürür' havasındalar. Aşırı gösteriş meraklıları. Günlük aldıkları ekmeğin bile fotoğraflarını çekip tüm ülkeye yayıp alkış bekliyorlar.

Rus sömürüsünden dolayı gerek kültürel gerek bilimsel kesinlikle delicesine donanımlılar ancak hiç biri bunu kullanmaz. Okullarda Rusça, ingilizce, Almanca ve Gürcüce zorunlu ders olarak okutulur, dolayısıyla hepsi en az 3 dil bilir (son yıllarda Türkçede..) , mutlaka bir enstrüman çalar (gerek piyano, gerek keman, gerek akordeon...) ama hiç bir şekilde bunu maddi kazanç için kullanmaz.

Aşırı verimli toprakları var ama tembellikten hiç kimse bir şey yapmıyor. Sonrada işsiziz, fakiriz diye ağlıyorlar.

Birde hepsi istisnasız bu kadar egoistken nasıl bu kadar ezik oluyorlar inanamıyorum. Kocaları önce bunları aldatıyor (kadın çalışmıyor diye) sonra boşanıyorlar. Kadınlar çalışmaya başlıyor (günlük 5 liraya) , hooop eski kocalar geri geliyor. Ve bunlar kocalarını affediyor. iki taraftan birinin parası yoksa o ailede yok oluyor.
Çok anormal bir ahlak anlayışları var.
Dillere destan kızlardır.
Buradaki çoğu kritere uymazlar. Siz ne biliyonuz.
o burun var ya o burun

ok midur yogsa mizrakmidur.
sarıymış, resmen esmerdirler.
Düğün gördüğü zaman dayanamayan kızlardır. Oynamayı çok severler.
Gürcistan a defalarca gitmiş birisi olarak şee edilecek kriterlerde olanına nadiren rastladım, onlar da genellikle gürcü Rus meleziydi.
Çirkinlerdir. Kafkasyanın hatta doğu blokunun en çirkin kızlarıdır. Esmerlerdir, kıllıdırlar, pislerdir.

Yukarıda biriler sarı saçlı mavi gözlü felan yazmış ben gürcüyüm öyle bir şey görmedim. Sarı saçlı mavi gözlülerde vardır elbette (ben) ama onlar saf gürcü değil hazar türkü, çeçen ya da diğer kafkasya halkları ile karışmıştır.
orrrosspudur genelde bunlar. hem ordulu hem gürcüyse motordur. arkadaşım vardı oradan biliyorum.
lazlaşmışları çok konuşur genelde vır vır.
En yakin arkadasim da gurcudur. Sapsari saclar masmavi gozler kisacasi erkegi de kizi da harika olan canlilardir.
rus kırmasıdırlar. ruslar kadar olmasalar da güzellerdir. iri göğüslüdürler. amlarını hiç görmedim ama dişide am ve dudak yapısının benzer olduğunu ve vajinanın dolgunluk oranı ile kalça dolgunluk oranının eşit olduğunu kabul edersek ele avuca sığmayacağı aşikar.
hiç de güzel değillerdir güzel olanlar da kesinkes rus damarı vardır burunları karınca yiyenden farkı olmayan bir millet hele bir konuşmaları var ki insanda kavga ediyor hissi uyandırır. dilleri iticilikte kürtçeyle ölümüne yarışır ayrıca tayyibin akrabası olurlar tayyibe bakarak güzel mi çirkin mi oldukları tahmin edilebilir. içlerinde güzeller elbet vardır ama sorup soruşturulduğunda o güzelin aslında gürcü değilde çerkez olduğu anlaşılır ve ayrıca kaçak işçi olmak için türkiyeye akınlar düzenlerler.
eski sovyet ülkeleri arasında güzelliği ön planda olmayan, beğenilmeyen kızlardır. kara millet olarak adlandırılan kafkas topluluklarından yine de en güzellerini bulundururlar.*
biraz beyaz ten biraz sarı saÇ. Çerkezler gibi işte...