bugün

mikrofonuna monte ettiği şapşirik şeyler ile hedef şaşırtmayı hedef eylemiş lakin 200 küsür yoruma bakacak olursak başarısız olmuş sevimli kişi.
ozlem Tunca'nin bu kıvama gelmesi icin 7 defa Dünya'nın Etrafında gezmesi gerekir.
Tanım: isini harika yapan tatlı kadın.
çıtı pıtı durur, hanım hanımcıktır, sevilir.
Yıllar önce severek hem üç sözlükten hem de tvden takip ettiğim yıldız. Yaklaşık iki buçuk senedir görmemiştim. Geçenlerde bir resmini gördüm sosyal medyada çok mutlu görünüyordu çok sevindim yıllardır içimde olan burukluğu alıp götürdü. Bazen nokta konulması gereken yerden virgülü kaldıramazsınız da bilinç altı onu saklar. Bu resmi noktayı sundu bana ve içimdeki tüm huzursuzluğu aldı. Almasaydı yazamazdım. Az çok ailesini tanırım çok kıymetli insanlar. Onlar da evlatlarının mutlu ve başarılı oluşuyla kimbilir nasıl gururlanıyorlardır. Kendisi çok zekidir ancak iş seçiminde çevresindeki insanların ona verebileceği zararı kestiremez. Umarım bu seçimi doğrudur ve iş arkadaşları çok iyidirler ve onu hiç üzmezler inşallah. Üzmesinler bu güçlü insanı. Nazım Hikmetin ekşi Suratlı Galinası, inci gibi dişlerinle 17.716.884 defa gül sen. Kamera arkasına da şahit oldum malesef. Keşke arkadaşı olsaydım da gönül rahatlığıyla mutluluğuna yakından şahit olsaydım tebrik etseydim çok çok isterdim. Benim gibi çok mutlu olsun. Rabbim onu korusun. Nokta.
Çok fazla bilgi aktarmaz, bir ayhan sicimoğlu değil, coşkun aral hiç değil, ama stv aynadan daha fazla bilgi aktardığı kesin.
Sevimli, şirin insan, seviyorum bu kızı, izlerken gülümsetiyor.
Ekranlara dönmüş sonunda.
Gülüyor kriz geliyor buna 3 programda bir mikrofon elinde.
avondaki sarısın ablaya benzemektedir.
geçtiğimiz günlerde alper mestçi ile dünya evine giren dünyalar tatlısı hemşerim.

(bkz: dünya evine girmek)
Evlenmistir ulan bu kadınla ben evlenecektim.
Samimiyetsiz kıl.
çok güzel lan. kendisiyle dünyayı gezmeyi hayal ederdim. gerçi ben sınıfın en çirkiniyle gezmeyide hayal ediyodum.
Minyonluğun çok yakıştığı gülüşü güzel kadın.
deminki programinda zenciler kıza bakıp duruyormus. sarışın gormediklerinden ellağam.
Kendisini cok sempatik buluyorum. Evlenecegim kadin insallah kendisi gibi olur.
aşık olunası kadınlardandır. yıldız tilbeden geliyor;
(bkz: ama evlisin)
enerjisine hayran olduğum sempatik kadın.
tv8'deki galaksi rehberi programını vakit buldukça izlerdim.
görsel
Güzel kadındır.
seviyoruz kendisini..
bağzılarımız örnek alsın piliizz..
(sen değil, sen yine iyisin iyiii)..
Bulgaristan türküdür.
en tatlı sunucu. muhteşem bir enerjisi vardır. televizyon izleme sebebimdi. Umarım bir gün tanışırız.
sunduğu ve aynı zamanda sunucusu olduğu gezi programını zevkle takip ederdim.

Dişi acun derlerdi bir zamanlar.
evet oldukca güzelmiş . alırım bi dal .
soğuk esprilerin kadını.
Şu sıralar bebeğini büyütmekte olan dünyanın en sempatik ve tatlı kadını. Kendisini ekranda görmeyi çok özledim. Sayesinde douglas adams’ı keşfettiğim için de yeri çok özel kalacak hep. Tekrardan: seni seviyoruz Gülhan şen.