bugün

cıvıl cıvıl, eğlenceli kişilik.
Güzel ötesi hatun!!!
az evvel okyanusta, su altında halay çekiyordu.
"madem ki türküz niye halay çekmiyoruz."
mauritius adlı bir adadaki izlenimleri an itibariyle tv8 de.

çok hoş hatun, hem de sarışın olmasına rağmen. sanırım ıssız bir adaya düşsem yanıma alacağım kişi bu kadın olurdu. bir de pelin batu olursa nasıl entelektüel bir ortam olur tahmin edersiniz. 78'li dayanışmasıyla adada birbirimize çok şey öğreteceğimizden eminim.
röfleli saçlarım ve yüz tipimle bir zamanlar çok benzetenlerin olduğu ona benzemekten hoşnut olduğum sunucudur efendim doğal ve sempatik olan bu hanım kızımız kendini büyük bir keyifle izletmektedir.
Güzellik,şirinlik,sempati abldesidir.aşık olunandır.programının eski bölümleri indirilip zevkle izlenen kişidir.
çok şirin, çok tatlı. beni de çok seviyoo.

(bkz: kedi canını senin)
kendi programının yapımcısı, sunucusu, yönetmeni ve sunucusudur. birde kameramanı vardır. tek eksik sponsor olayıdır. yani başarılı kişilik.
trt 3 spor kanalında spormatik programını sunmaktadır. tv 8 deki programı kadar samimi gelmemektedir.
havalimanında çalışan biri olarak bazı sabahlar kendisine dış hatlarda rastlıyorum.

gerçekten merak ediyorum uçaktan inen bir yolcu bir insan sabahın köründe nasıl güler yüzlü olmayı başarabilir? üstelik yapmacık da değil, bildiğin içten gülümsüyor.

öylesine tatlı bir sevgi pıtırcığı. galaksi rehberini ve programlarını büyük bir keyifle izliyorum. tatlı bir kız, cidden.
kendisi 1978 bulgaristan doğumlu olup, 1989'da zorunlu göç ile vatana dönen soydaşlarımızdandır.
an itibariyle kadir çöpdemir'le koptu geliyor da döktürmekte olan şeker kız.
gülhan evimizin küçük kızıdır resmen. sunduğu tv programında candanlığının yanında yapmacık değildir. doğal bi o kadar da doludur, bilgilidir kendisi. severek izliyoruz.
beyaz ile evlenip ülkenin sevimli çocuk ihtiyacını karşılaşmalarını istediğim sunucu.
Sevimliliğine bayıldığım, ayıldığımda ise biraz da seksi olsaydı keşke dediğim mıncıklanası şirinlik abidesi...
Bugün Beyaz Show'a konuk olacak olan en tatlı program sunucularından birisidir.

bir ömür aynı evde ömür geçirilebilinecek bir tatlılığa sahiptir kendiler,minyon ve tatlı götüntüsüne rağmen yanılmıyorsam 32 yaşındadır.
açıkça güzel değildir. sarı saç illüzyonu var.
ölesiye kıskandığım beni yanına stajyer olarak almasını istediğim tatlı sevimli insan.
gülhan beni de götürsene.
(bkz: kedi canını senin)
bu kıza tatlı demeyeni dövüyorlarmış.
bir insan ancak bu kadar sıcak kanlı olabilir. hayat dolu, gözlerinin içi gülüyor.
en güzel kızları hırvatistan'da,en yakışıklı erkekleri kore ve portekiz olarak belirlemiştir.
Ülkeleri dolaştığı bir programı vardı. Program esnasında sevdiği şarkılara Karaoke tarzı şirin klipler çekerdi. Yani o dans edip dudak kıpırdatırken kamera onu çekerdi programda. Marmara mezunu Zeki ve güzel bir sunucudur.

edit: gülhan' ın galaksi rehberi idi programın adı. spacesheep' e teşekkür ederim.
görsel
Gezdiği yerleri kuru kuru anlatmayan her bilgiden güldürecek bir durum çıkaran başarılı sunucu,yapımcı. Yerinde olmak isteyen çoğu kişiden biriyim.
ekranların en tatlı kadınıdır.

yanakları sıkılasıdır. programı o kadar düzgün ve akıcıdır ki 1-2 saatin nasıl geçtiğini bile anlamazsınız. 20 dk gibi gelir. programı hiç bitirilmesin, her zaman her nesilden izleyici bulur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar