bugün

abuk, maddi amaçlı kurulan, dini sömürme sitesi. fakat bana koyan sözlüğümüzde reklamının çıkmasıdır. başka reklam yoktu di mi?
sözlüğün sağ tarafında reklamı çıkan site. islami evlilik sitesi
islami evlilik sitesi iki de bir ekranın sağ tarafında dikkatimi çekiyor türbanlı bir abla ayar vermeye çalışıyor peki ama sözlükte işi ne?
üye olurken "verdiğim bilgilerin doğru olduğuna yemin ediyorum" butonu çıkan site.
342 Online Üye!
Toplam 312636 Üye!
Dün Üye Olan 440 Kişi!
Bugün Üye Olan 704 Kişi!

gibi hayvani istatistiklere sahip site.
ani tibari yle!
biraz önce inceleme şansı bulduğum sitedir. üye profillerinin büyük bir kısmının türbanlı arkadaşların oluşturduğu, canım ülkemin suyunun ısındığının hatta bokunun çıktığının kanlı canlı örneğidir.
an itibariyle sol framede görünen sanal reklam.
islami evlilik sitesiymiş efendim.
Buyrun açılıma, nedir islami evlilik ?
siteye üye olan erkekler islam mensubu olduklarını ispatlamak için pipilerinin fotoğraflarınımı gönderiyorlar acaba ?
Editörde inceliyordur herhalde.
Ablalarda bir adet açılmamış kuku resmi gönderse ya.
Hay allahım ya.
Sen nelere kadirsin.
isminde bile meymenet olmayan site. ( (bkz: meymelet mi meymenet mi)
(bkz: allah korkusu olan)
sözlükle bir bütünlük kurmuş reklam.
gecelik nikahın tavan yapmasına neden olan site. *
demin kemalist kızı hoplatmak adlı salak entry yi okurken sağda reklam olarak gördüğüm, noooluyo lan diye şaşırdığım reklam. ayrı bir uludağsozlukten soğuma nedeni.
para verip uye olana kadar 10 dakikada bir mesaj, gülücük vs. atilan fakat altin uye olduktan sonra bir anda gelen mesajlarin bicak gibi kesildigi sitedir. adminleri sahtekarlikta tavan yapmaktadir.
2 dakika önce girip bakındığım ve giriş yazılarını okuduğumda gülme krizine girip hala kendime gelememi sağlayan sitedir.*
üye sayısını gördüğüm anda dudağımı uçuklatan saçmalık . rezilliktir ! neden ? bunu islam adı altında uyguladıkları için haram olan yerde helale muhalif düştükleri için . allah ın gazabına şükürler olsun .
Islami evlilik sitesi imis.
iki gündür boşa zaman harcadığım site. ne yazık ki beğendiğimiz bayanlara parayı bayılmadan mesaj atamıyoruz. bu durumda benim nazarımda sayfanın türlü fake profiller ile erkekleri paralı üyelik almaya teşvik edip dolandırdığı gibi bir izlenim yarattı.
tek lafım var, allahimanet, ljubavi.
sınavlarım bittikten sonra üye olup kendime hayırlı bir kısmet bakacağım sitedir.
yok anam yok sizde iş yok!! gidip evimin hanımı çocuklarımın anası olacam. yiter yiter!!
şöyle parası bol zengin bir bey.. aman, dini imanı yerinde bi bey bulmam lazım..
"sen bana kibar davrandın, muhattap aldın. anlattın güzel güzel. ben sevdim seni."

türkçesi:

"nefes alıyorsun."
gönülden sevmiyorum pop inden seviyorum sitesidir.
güncel Önemli Başlıklar