bugün

bugün gördüm, yalayasım geldi ve 1 haftadır uykuda olan şeyim harekete geçiverdi birden.
hoş kızlardır. beğeniyorum.
görsel
istediği gibi gezen kızdir. Sizi ilgilendiren bir durum yoktur.
çok hoş görünürler.
görsel
Kürt milliyetçisi olurlar esmer sakallı kekoların altında inleyip AKŞAMA bacakları ayrık eve dönerler.
Kat kiralıktır, kiracı için müsaittir, adet görüyorum, hamile kalabilirim mesajı veren kızdır.
nahoş durduğunun farkında değildir.
gobegine guvenen kizdir ekseriyetle duz gobeklidirler.
bekaretten konu açılınca çıldıran kızdır.
(bkz: bekaretten konu açılınca sinirden çıldıran kız)
gece üstü açık uyuyanlardan biri bu başlığa sığınıyor.
O da güzel ama böyle Profilden açık olunca daha çekici geliyor.
görsel
zaafım olan kızdır. yağsız ise.
tik tok videosu çekmişse çekiciliği kalmamıştır.
gençler eğleniyor dedirten kızdır. içinde doğduğum çağı sikeyim.
Dikkat çekici kızdır.

edirne kırkpınar çayırında güreş tutsaydı, göbeğinin havaya gelmesiyle yenik düşerdi.
Buzlar kraliçesi olabilecek kızdır. “Hiç mi üşümüyorsunuz hanımlar?” Diye sormak ve hatta ki bir yolu yordamı varsa bu üşümemelerinin öğrenmek istediğim kızdır. Zira bazı yazarlar yaz günü kalın çorap giymektedir, bırak göbeği açmayı.
valla kusura bakmayin ama orospuluga meyilli kizdir..
görsel

Bundan giyer.
ankaradakileri görücem 1 2 haftaya. nasıl gezebilecekler mi ahaha. onlar yeni gelen ünililerdir.
bazı kızlara çok yakışıyor bu tarz. ama hepsine değil. sadece teni güzel olanlara.
Yahu nasıl üşütmüyorsunuz nasıl nasıl? Ben biraz kısa tişört giydiğimde, biraz kısa, eğildiğimde sadece belim biraz açılacak şekilde, akşama üşütmüş oluyorum karnım ağrıyor ya! Nasıl göbeği açık giyebiliyorsunuz?!
Yakışana yakışıyor.

Nasıl üşümüyorlar.
Göbeği yok ise bana çekici geliyor. Hele teni pürüzsüz ise. *
SADECE göbeği açık gezen KADINDIR.
TAKIM ELBiSE GiYEN BiR ERKEKTEN YADA BURKA GiYEN BiR KADINDAN FARKI YOKTUR.

edit: bütün erkekler buna bakıp hoşlanır ama ulaşamayıp bok atanların sayısı %90dır.