Normal sinirleniyorsa neyse ama diğer hemcinslerine hemen onlarda arkadan yapıyor diye bok atiyorsa bir yarası vardır.
evlilik çağına gelmiş kızdır. artık efendi, düzenli ve dolgun maaşlı bir beyfendi arıyordur haliyle konu bekaret olunca çıldırıyordur çok şeapmamak lazım.
bekaret konusu neden bu kadar herkesi ilgilendiriyor bilmiyorum. Bekaret önemli ya da değil ne fark eder ki. Bu iki insan arasında olan özel bir konu ve bence herkes kendi özeliyle ilgilenmeli.
bakiredir, gerginliğinin sebebi bu ya da kıskançlık olabilir...
gebersin.
vıcık vıcık abazor bir yavşağı adam yerine koyup kendisiyle muhatap olmasına izin veren herkes gebermeyi hak eder.
normal kızdır.
adam olsa zaten o soruyu sormaz, adam olmadığı için de düzgün konuşmaktan anlamaz. doğal olarak sinirden kudurtur.
hemen uzaklaşın. bakire değildir ama sorduğunda bir kez yapmıştır ve bir daha evlenince yapacaktır. kafese gelmeyin.
Bu kadar çok bekaretle uğraşan bilmez ki bazıları esnektir hatta öyle ufak tefek şeylerle de kolay kolay yırtılmaz. Farkında olmadan faka basıp sonra öğrenir hanyayı konyayı. Hatta bir ömür ruhu bile duymaz. Kime mana bulursan yaşamadan ölmezsin bu hayatta.
fena halde tufaya gelmiş, kendini erkek takımından sayan bir garibin sayıklaması olabilir.
Önemi duruma göre değişir, günü birlik bozduran var, yıllarını verip bozduran var.
Gibtirmediği sadece beyni kaldığı için bekaret beyinde diye çıldırır. (bkz: swh)
Ek olarak bu tiplere yavşayan meriçgiller ananız da sevişti diyor. Tamam sevişti ama babamla ve evlendikten sonra. Yani helal. Bu tipler gibi sevişirim evlenmem, bağ benim bilmem ne yaparım demez.
bence hiç sevişememiş ezik erkeklerin daha çok yarası var onu da sözlüğe yazarak avunmaya çalışıyorlar * günümüz kızlarında hiç de öyle yarası varmış gibi davranan görmüyorum.
bisikletten düşmüştür kesin, tabi deli misin.
salaktir. niye cildiriyorsunuz kizlar? siktir edin. bu hayatta her sey bekaret degil. ne derlerse desinler. olmayan s*kimize dert olmasin. amaaan.
Muhafazakar bir yapıya sahip olduğu için direk savunma kalkanlarını devreye sokar fakat durumu hissettirmemeye calisir5 ve konunun yörüngesinden uzaklaşmaya çalışan kızdır.
Komedi ya bunlar. Daha ne istediklerini kendileri bilmiyor. Konuşuyordun sosyal mecralarda "kadının da cinsel özgürlüğü olmalı" bıdı bıdı. e sikişiyorsun işte misler gibi. Niye hala toplum sana orospu sıfatını yakıştıracak diye, "aşık oldum olmasam yatmazdım asla" bahanesindesin çözemedik biz. sonra da niye chp iktidar olamıyor. ya bırakın abi ya.
istediğini yapar aq, ondan sinirlenmiştir. Büyük ihtimal çomarla muhabbet içindedir.
kadın dır o kadın .
bekareti gitmesin diye anal yaptığı zamanı hatırlamış olabilir.
sinirden çıldıranların erkekler olduğu, kızların bu konuyu dert etmekten çoktan vazgeçtikleri bilinmektedir.
Eminim ki "Namus iki bacak arasında değil, baştadır." cümlesini kuracaktır.
yarası olan gocunur derler tabi bu bekaret konusunu açmamızın mantıklı olduğunu da göstermez.
Haklı olan kızdır. Kişisel bir tercih ile sevişmiştir. Kendi yaptıklarının veya yapmadıklarının hesabını kendinden başkasına vermek zorunda değildir.
Toplumun bekaret konusundaki baskısınadır aslında öfkesi.
yarasına tuz basmayın siz de kardeşim. ortada birinin kanı dökülmüş
patlak dediği kızdan bile götüne tekme yemiş eziklerin açtıkları komik başlıklar.

Sana ne lan kızlardan? Sen git ananın yaptığı keki ye ... Sen kadına bi meraba bile diyemezsin. ...