bugün

insan değildir. bugün futbolu ne kadar çirkin oynadığı ne kadar onursuzca oynandığını göstermiştir. kendi mesleğimi yapan insanların futbol hayatını bitirmek için resmen çalışmıştır. kendi başına gelmesi dileğiyle.
en az zokora kadar insanlığa yakışmayan bir yaratıktır. elimde yetki olsa bu ikisini en yakın sınır kapısından dışarı atar bir daha da almazdım. en kısa zamanda umarım aynıları başına gelir.

edit: sözlükte bu ikisiyle aynı cins olan yaratıklarda varmış evet. size de biri yapar aynılarını umarım.
beşiktaş ıma gelip fabian ernst ile yan yana mücadele etmesini istediim ön liberö.
bu adama topçu diyenin futbol bilgisini sorgularım.

bir de arjantinliymiş. uzaylı olsa ne yazar ahlaksız oldukça.

vasat topçudur.
https://p.twimg.com/Ay1Q7A-CEAAEuDO.jpg:large
benfica' nın transfer listesinin en başında ismi bulunan futbolcudur. 6.5 milyon euro teklif edilmiştir.
galatasaraya gelmesi muhtemel futbolcu.
burcu esmersoyu pis kesen, burcu hakkında o sıralar neler düşündüğünü çok merak ettiğim futbolcudur.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/152567/+
arjantinli olmasaymış roman olurmuş.
takımından ayrılmak isteyen yabancı oyuncu triplerine başlamış. şenol hoca son güne kadar kullan. amaç bonservis düşürttürmek.
Gereksiz abartılan oyuncudur. Selçuk inan ı bedava elinden kaçırmış bir takımın yine yanlış adam ısrarı. Satın gitsin yahu!
sadri şener'in sonu olacaksa galatasaray'a gelmesini istemediğim futbolcudur. yahu bir adam da geberene kadar üstüne gidilmez ünal başgan. aman diyim.
trabzonda oynadığı için yakında galatasaraya gidecektir yakında.
*Sakatlığından kurtulmak üzeredir, düz koşulara başlamış. Bursaspor maçına yetişeceği tahmin ediliyor.

*Türkiye'de bir benzeri daha yoktur, futbol zekasıyla tam bir Arjantin'li.

*Ayrıca çok iyi şarkı söylemekte ve gitar çalmaktadır.

*Klüple arasında yaşadığı problemleri tamamıyla halletmiştir.
Arjantin milli takım oyuncusu. Türkiye'nin tartışılmaz en iyi ortasahası.
çok istikrarsız bir orta saha oyuncusudur.Gönlü galatasaraydadır.Zira normalde 6lık oynarsa istisnasız galatasaray maçlarında 8lik oynar.Attığı gollerin yarısı galatasarayadır.Klasik büyük takım maçlarında coşan anadolu topçusu anlayışındadır.Artı yönleri pas dağıtır çift yönlü oynayabilir.Eksileri çok ama çok istikrarsızdır.Yeri gelir 10 kişi bırakır.Bazen çok yavaş kalır.
trabzonspor'un devre arasındaki antalya kampına geç gelmesiyle birlikte tam hazır hale gelememesi onun türkiye kupası maçlarında oyuna sonradan girmesine neden olmaktadır. Ancak bu haliyle bile trabzonspor'da çok önemli işler yapmaktadır.

O oyuna girdikten sonra takımın yansıttığı performansta çoğu zaman olumlu değişimler yaşanıyor.

Umarım daha istikrarlı ve sorunsuz bir futbol hayatına devam eder trabzon'da.
Ronaldonun jölesi varsa, colmanında bandanası var. Top çalmalarına, çaktırmadan attığı çalımlara kurban olduğumun arjantinlisi.
trabzonspor'u kafasında bitirmiş ortasaha oyuncusu. 2012-2013 sezonunda takıma katkısı 0'dır.
15 mart 2013 bursaspor trabzonspor maçının sonunda kendi takım arkadaşı mustafa yumlu'yu tokatlayan ve yeşil sahalara değil, saha dışına hatta bir kafes içine yakışacak futbolcu.
hayret galatasaray sadriden bunu çarpmadı. şaşırdım ilk başta ben ünal başgandan beklerdim
hakemin kırmızı göstermeye korktuğu futbolcu.

hakeme aleni küfür var yüzüne karşı, adam öldürmeye teşebbüs var, tokat var... daha ne bekliyorsun amk? kendi takım arkadaşına atsa bile o tokadı göstereceksin kırmızıyı.
arkadaşına tokat atmış oyuncu. hemen gönderilmelidir..
türkiye'de ekmek yiyip artislik yapan oyunculardan. takım arkadaşına tokat atmıştır. ben bir fenerli olarak acayip sinirlendim, trabzonluların bu hareketi affedip affetmeyeceğini çok merak ediyorum.
gitmek istediğini belli etmek için saçma sapan hareketler yapan futbolcu.takim arkadaşina tokat atmasida şerefsizliğin daniskasi.