bugün

26 ekim ayında fragman çıkacak diyorlar
Hadi hayırlısı.
Yayınlandığı zaman 2000 TL küsür olacağını düşündüğüm oyun.

Maalesef iyi bir oyun bilgisayarı olmayanlar avucunu yalayacak ve ancak YouTube'dan başkalarının eğlencesini izleyerek oyunu bitirecekler...

Güzel oyun senin neyine Turko!Otur aşağı şükret haline dünyaya kafa tutuyoruz!
Temasını merak ediyorum
GTA 4'te ki gibi karanlık bir temaya mı sahip olacak?
Yoksa GTA 5'te ki gibi renkli bir temaya mı sahip olacak.
Ana karakterlerden bir tanesi kadın ve oyunda vice city var , bunlar şimdilik oyunla alakalı kesin olarak bildiklerimiz.
Son sızıntıları yapan hesap askıya alındı
Yani 26 Ekim ayında fragman görebiliriz.
Bu hafta içinde bir duyuru görebiliriz.
insanları akıl hastası etmiş oyun. 10 yıldır bu oyun bekleniyor ve hakkında en ufak bir bilgilendirme bile yapılmadı henüz. sadece üzerinde çalışıldığını biliyoruz bir de leakler var. güzel insanlar trailer beklemekten kafayı kırdı. herkes manyak manyak tahminlerde bulunuyor fakat bir türlü gelemedi arkadaş bu trailer. ben de redditte duyduğum bir teoriyi anlatayım. tamamen palavra bence ama yapılan tahmin hoşuma gitti sadece.

şimdi efendim rockstar oyunlarının trailerlarını hep salı günü yayınlarmış. o yüzden 24 ekim 2023 salı günü neden olmasınmış. bir de gta online'da "rockstar says relax" yazan bir tişört varmış. ne tesadüf ki 24 ekim 1983de relax isimli bir şarkı çıkmış. o yüzden bugün trailer bekleyenler var. hiç sanmıyorum ama keşke olsa.
Fragman falan çıkmadı
Beter Olun Youtuberlar
Beter Ol Rockstar.
Hikayesi GTA 5'ten daha mı iyi olur göreceğiz
Zira Rockstar Games online sektörüne daha çok değer verdiği için hikaye sönük kalabilir.
Resmi fragmanı nihayet yayınlanmıştır.

Videonun sonunda 2025 yazıyor,2 yıl daha bekleyecek millet oyunu oynamak için.

Atmosfer güzel,Amerikan rüyası içerikli filmlerdeki gibi teması var.

2025'e kadar oyunun daha da geliştirileceğini düşünüyorum.Çok fazla emek harcayıp oyunu iyice geliştirirlerse bu oyun GTA 5 dönemini tamamen bitirebilir.

Oyun 2025'te çıktığında, ekonomimiz gittikçe daha da kötüleşeceği için Türkiye'deki fiyatının en az 10 bin lira olacağını düşünüyorum,bu sebeple biz Ortadoğu'da yaşayan insanlar da ancak YouTube üzerinden izleyerek bitiririz oyunu.
trailerı sızdırılan oyun. gta 6 trailerini dün gece ağzım açık izledim. çığlıklar atarak izledim, çünkü yıllardır bunu bekliyorduk hepimiz. her gün yeni bir haber var mı diye bakıyordum, şirketin hissesini bile satın aldım yüklü bir miktar o kadar seviyorum yani. biraz sakinleşince düşündüm de beğenmediğim yönleri de var fragmanın. özellikle arabalar bende hayal kırıklığı yarattı. gerçekçi düşünürsek 12 yıl önce çıkmış gta 5 deki ferrari 458 in aynısını koymuşlar. vice citydeki lance'ın arabasını (beyaz cheetah) yenileyip koymuşlar. daha iyisini beklerdim açıkçası. ya da muhteşem bir egzoz sesi duyabilirdik. rdr2 deki silahların sesi muhteşeme çok yakındı mesela. bu fragmanda beklerdim güzel bir silah sesi. evet hayvani dünya çok iyi gözüküyor ama zaten bundan daha hafif bir şey gösteremezlerdi 12 yıl sonra. insanlar diyor ki npclere bak ne kadar güzel. rdr 2 deki npclerin üstünden 6 yıl geçince bundan daha az detaylı bir şey beklenemez ki zaten. yani tabiki çok güzel duruyor ama beklediğimiz şeylerin üstüne çıkmadı açıkçası, gta 5 gibi bir oyun yapmışsın, üstüne rdr 2 ile 6 yılda ne kadar geliştiğini neler yapabileceğini göstermişsin. bir 6 yıl sonraki fragmanda aynı arabalar... daha iyi olabilirdi bence.

tabiki bu daha ilk fragman, muhtemelen oyun çıktığında çok daha iyi şeyler göreceğiz. gta 5 arabasını sürdürmezler diye düşünüyorum. yine de çok heyecan verici.
2025-2026'da pcye çıkarsa bana rtx 5070 + 4k monitör aldıracak oyundur. Şuanki sistemde yetiyor ama 4k ray tracing 60fps başka bir şey olur bu oyunda.

Bir de fragmanda şehir çok kalabalık gözüküyor i7 i9 r7 r9 segment işlemcileri hazırlayın bu eğer böyle olursa. Grafikleri tahmin bile edemiyorum cyberpunk'tan daha iyi olacağı kesin 1080p ultra 60fps için minimum rtx 2080 ister diye tahmin ediyorum.
karı karakteri çok tatlı lan, lucia mıymış ismi? lucia hanım, sağa sola sıka sıka yürüyelim mi bir boy?
fragmanı fena değil, ama öyle görsel şölen beklemeyin şahsen 2024 e alacağım rx 6800 xt veya rx 7800 xt ile 1080p de ray tracing açıkken ultrada 60-120 fps alacağımı tahmin ediyorum.

ki halihazırda elimde olan kartla starfield ve cyberpunkta bile ultrada 70-80 üzeri fps i gördüm. fsr ile tabii.

güncel navili bir gpu ile 16 gb gddr6 vram farz oldu artık.
https://www.youtube.com/watch?v=3UUGVTe2cqE
2025 yıl sonunda çıkacak ve göründüğü kadarı ile ortalığı sallayacak oyun.
Öyle görünüyor ki sadece youtubede bitirebileceğimiz bir oyun olacak.

Gta 5'i, 2013 model bilgisayarımla rahat rahat bitirmiştim ama gta 6'yı en düşük ayarlarda bile yemez.
s.ke s.ke herkere ps5 aldıracaklar bu gidişle.
Sistem gereksinimleri aşırı fazla olacağını düşünüyorum. Xbox'a gelirse ancak oynarım. Hiç öyle iyi sistem toplama gibi hevesim yok. Lakin bakalım rock star bu sefer nasıl yenilikler sunacak merak ediyorum. Sonuçta bu şirket aşırı kaliteli, teknolojik olarak yepyeni deneyimler sunuyor bizlere.
Vice City bir başkaydı yeniden tanıdık yerlerde gezinmek güzel olur.
Playstation 5'in ekran kartı rtx 2060s civarında. Optimizasyon zart zurt deyip ona sen 2080 de.

Yani 2080 ve üstü her ekran kartı açar bu oyunu.

Bu adamlar rdr 2 yi ps4'de çalıştırmış adamlar.
Başta Fragmanı GTA 5 grafikleri gibi sansam da sonradan GTA 5 fragmanına bakmam ile beraber grafiklerin daha iyi olduğunu fark ettim
2025 bomba gibi bir yıl olacaktır
GTA 6
Skywind
Skyblivion
Fallout London
Ve dahası geliyor.
bilgisayar platformuna 2027 yılında çıkışı beklenen rockstar gamesin en yeni ve güncel gta oyunu.
Bizim millet sırf bu oyun için mağazaları talan ederler.
Hatta bu olaylar haberlere bile konu olurlar.
Burası Türkiye Cumhuriyeti.
Burada ölen bir dizi karakteri için cenaze namazı kılındı.
Buradan her şey beklenir.
Mağaza talan mı eder?

Gençlerin %85'i bu oyunu kaldıracak pc veya konsola sahip değil, yayıncılar oynayacak bizim gençlerde youtube'dan izleyecek işte.

Ayrıca oyun alım satımı neredeyse tamamen online oldu.
Umarım sjw dozunu fazla kaçırmazsın rockstar, hikaye anlamında çok şey bekliyorum.
neyse ki 32 gb ddr5 am5 sistemle rx 6700 xt ye sahibim, ve 2024 ün 5-6.aylarından önce çıkış yaparsa gta 6 yı gigabyte rx 7800 xt kartımla deneyimleyeceğim.