1. 1.
  instagramda USA dan ithal, bir adet krem ve %100 bitkisel bir ürün kullanarak 1 ayda minimum 2-3 cm uzayacağınızı iddia eden ve bu ürünleri 89 tl karşılığında insanlara satmaya çalışan dolandırıcılar topluluğuna ait bir sayfa adı. her gün onlarca paylaşım yapmalarına rağmen hiçbir fotoğrafın altında 1 tek yorum bulamazsınız. neden, çünkü ürünü kullanıp kötü yorum yapmaya kalkanların hepsini teker teker engelledikleri için.

  lütfen böyle dolandırıcılara itibar etmeyiniz. birazcık tıp bilgisi olan hiç kimse zaten bu dolandırıcılara inanmaz. lakin tıbbi konular halkında bilgisi olmayıp acaba gerçek mi diye araştırma yapan kişilere de belki buradan görürler diye bu entry i paylaşmak istedim.

  lütfen böyle boş işlerle uğraşmayınız...
  3 ... uzun yazan adam
 2. 2.
  Sadece 18-20 yaşına kadar uzar boyunuz. Daha sonra hiçbir ilaç boyunuzu uzatamaz.
  Bu dolandırıcılara paranızı kaptırmayın. * *
  1 ... sigara icmiyorum
 3. 3.
  Growth ile boy uzamasının hiçbir alakası yoktur, growth tamamen büyümeyi kapsayan bir hormondur destekleyicidir bunu zaten vücut gençken kendi fazlasıyla üretir senin 1.50'lik genetiğin varsa fazla bir şey bekleme, boy 20 den sonra da uzar fakat uzun antemanlar doğal takviyeler belki sentetiklerle bir nebze uzar growth alıyorsanız değerlendirip ağır çalışın yani high protein diet moduna geçip full body m. Yapabilirsiniz ayrıca bunlar komplike takviyeler olduğundan çok pahalıdır ve içinde size yararlı olmayan şeyleri doldurup satarlar, gerçeğe yakın ve fayda göreceğiniz g.h'ler milyarlardan aşağı satılmıyor haberiniz olsun sonra deterjan içip ben gelişemedim demeyin.
  1 ... 1618 lll v x 7