1. 97.
  Dark Modu tüm telefonlara gelmiş mağaza.

  https://www.twitter.com/G...tatus/1237755190704590850
  ... orjinaldeli
 2. 95.
  Misyonerlerin oyununu bulunduran platform

  https://play.google.com/s...details?id=com.bible.kids
  ... tenete
 3. 94.
  aylık 800-1000 tl reklam gelirim olan uygulamamı silerek beni kahreden ve ek gelirime göz diken yapı.
  1 ... godotyu silkerken
 4. 93.
  indirimden uzak, virüs yuvası olan android marketin adı
  -2 ... duzgunadam
 5. 82.
  hiç kural ihlali dahi almamış google play geliştirici hesabımızı başka hesapla ilişkili diye yok ettiler. şimdi mail atıp tertemiz eğitim uygulamamızda reklam gösterimi durduruldu diye mesaj atıyorlar. neymiş efendim yayıncılar herhangi bir ürününü kötüye kullanamazmış.

  kaç senedir geliştitirici hesabımızda ne kötülük ve tehdit, kural ihlali gördünüz de kapattınız.

  konuşan kız asistan uygulaması 1 milyon kere indirildi, kendi asistanlarından fazla sevildi çekemediler. çareyi hesabımızı kapatmakta buldular.

  aynı bilgisayardan bağlanmak ilişkili hesap anlamına gelmez. aileden birinin hesabı kapatılsa aynı adresteki diğer insan uygulama ekleyemeyecek mi?

  hesapta bir kural ihlali de yoksa google yaptığı yasadışı haksızlıktır ve google hesabınızı bildirimsiz feshedebilir ifadesi yine tek taraflı adil olmayan bir hükümdür.

  ben yıllarını uygulama geliştirmeye adamış onlarca windows ve mobil uygulaması olan birisiyim. google play i geliştirici olarak kimseye önermiyorum. sözleşme çok tek taraflı ve askıya almalar bildirimsiz yapılıyor.

  üç beş senelik emeğimizi bir seferde yok eden bu vicdansızlara içimden en ağır bedduayı ediyorum. sms izinleri kullanan asistan uygulamaları var.. bana kaldır dediler sms izinlerini kaldırdım kalktığı halde mail geliyor kaldırın diye bu arada hesapta uçmuş. yani kılıfı hazırlamışlar bir bahaneyle kaldırmak için.
  eğer uygulamanız sevildi ve tutunduysa, biraz paza kazanmaya başladıysanız bu yankilerden korkun her ay politika güncellemesi yayınlayıp sürekli değişiklik yapmanızı istiyorlar. ben samsung store da uygulama ekledim uygulamada hata varsa ya kabul etmiyorlar ya da düzeltme fırsatı veriyorlar.

  app store ile ilgili bir şikayet var mı? onlarda benzer yöntem uyguluyor. sadece bu google denilen ukala üç beş kuruş para kazanınca şımarmış, mobile el atarak tekelleşmeye çalışan, destek yönü sıfır bu firma yok etmeyi çok seviyor. nasılsa tekeliz bize muhtaçlar başka firma da yok diyerek. keşke yok olup gitse bu google biz de rahat etsek.
  3 ... mystries
 6. 81.
  içerisinde binlerce saçma uygulama bulunan ama bir o kadar da güzel uygulama bulunan garipimsi bir android uygulama marketidir.
  ... kraliyetcaycisi
 7. 80.
  her önüne gelenin uygulama yapması ile çok bokdan ve güvensiz biyer haline geldi.
  1 ... bu nick bi harika dostum
 8. 72.
  Hep takılma sorunu yasatan bir türlü stabil hale gelemeyen şey. Yeni cihazlar daha iyidir elbette.
  ... liveforspeed
 9. 72.
  tabletlerde çalışmadığı takdirde fabrika ayarlarına dönülüp çalıştırılabilen program.
  ... bnym23fs
 10. 70.
  Google Play’in büyüme hızı App Store’u geride bıraktı
  --spoiler--
  Google Play uygulama sayısı açısından App Store’u geride bırakıyor fakat uygulamalardan elde ettiği gelirlerde bir türlü zirveye oturmayı başaramıyor.
  Rakamlara bakılırsa Google Play ve App Store 2016 yılı içerisinde toplamda 8,7 milyar dolar gelir elde etmiş durumda. 2016’nın son çeyreğinde toplamda 19,2 milyar uygulamanın yüklendiği belirtilirken bu dönemde oyunlar haricinde en çok indirilen uygulamaların sırasıyla Line, Netflix ve Tinder olduğu belirtiliyor. 2016 yılının tamamında her iki platformda da en çok indirilen uygulama ise Spotify. App Store 2016’nın 4. çeyreğinde 5,4 milyar dolar gelir elde etmişken Google Play’in aynı dönemde 3,3 milyar dolar elde ettiği görülüyor. 2015’in aynı dönemiyle karşılaştırıldığında Google Play’in yüzde 82 ile büyük bir ilerleme sağladığı dikkat çekerken App Store’un gelirlerindeki artış yüzde 60’ta kalıyor.
  --spoiler--
  ... recomax