bugün

3 gün çaylak yemiş , ardından come back atmış yazar müsveddesi.
yaşama isteği uçmuş olan yazarımsı.
https://m.uludagsozluk.com/e/43683032/

Senin bu kürt kompleksin nedir genç adam? Hayır hiç muhabbeti dönmese bile bir şekilde sola getiriyorsun bu mevzuyu, sonra gidip insanların nick altında saçma sapan yorumlar yapıyorsun...biz bu konuyu en son 2013-14 de konuştuk tartıştık bitti, hayır kişilerle ilgili tespitlerin zaten salak saçma, tanımadığın insanlarla ilgili yorum yapıyorsun da bu nedir yani...tövbe tövbe...
sıçılmaya başlanmış nick6ma.

kürtlerin hepsini genelliyorsunuz sonra ne zaman gerçekler ırkçılık oldu diyorsunuz.

pakpazan adlı bir arkadaş var o da mı terörist?
--spoiler--

sıçılmaya başlanmış nick6ma.

--spoiler--

Bu kadar saçmalamaya dua et ağzına sıçılmaya başlanmadı moderasyon tarafından...

Ayrıca sen gider tanımadığın insanların nick altına saçma sapan entry sıçarsan karşılığını da böyle alırsın, Bir nevi iade-i bok gibi düşün genç adam.
Gerçekleri söylediği için mağdur haftası konulan yazar.

Siktirin gidin efila adlı ırkçı abaza feminik karıya laf edin hadi.
Bu arkadaşa göre sözlükte sabah akşam kürtlerin anasına sövülüyor amk. Yeter. Duyarını s2cem.

Bana nickaltı'mda 'cehennemde yan pezevenk' demiş bir de.

Ahirete inanmadığım için cehennemde yan kısmına alınmadım fakat bana pezevenk demesine biraz üzüldüm açıkçası.
kürt kılığına girmiş bölücü bir faşist bence kendisi.
Ahirete inan ya da inanma sen pisliğin tekisin Berk. Hdp yandaşı bir teröristsin oğlum sen.

Abi50kurusluk denen aptala gelecek olursak.ben sadece ırkçılık tan rahatsızım. Faşist falan değilim.

Sicmayin nick6ma daha fazla def olun gidin.
Bunun abarttığı kadar olmasa da sözlükte fazlasıyla hissedilen bir ırkçılık sorunu var.
Çeyrek kürtlük bulunuyor bende.

Babam Türk annem yarı yarıya Karapapak.

Bunu bile eksilediler. Böyle ırkçı kaynıyor sözlük.
(bkz: aşağılık kompleksi)

Oğlum rahat ol bu ülkede bir sen mi kürtsün.
Hahahwhaha HDP sempatizanı bıldırcın beni tehdit ediyor.
1 haftaya silinir.
Kadını obje gören birisine laf eden yazar.
Yanlış hatırlamıyorsam, entrylerinden birinde kadının birinin kendini yarı Kürt olduğu için terkettiğinden ya da reddettiğinden bahsediyordu. Bu durum psikolojisini epey bozmuş olmalı ki her sike faşizm, ırkçılık yaftası yapıştırıyor. Suç bu arkadaşın değil aslında, suç bunun Kürtlüğünü bahane edip ayrılan ya da reddeden (artık her ne sikimse) kadının. Böyle bir bahane yerine adam gibi;” bomboş bir adamsın herkes yoluna” demiş olsa ırk, milliyet, yarak, kürek işlerle kafayı bozmak yerine kendine çeki düzen verip, belki biraz mesafe katledebilirdi.
hayatında tek sevgilisi olmayıp amcı meriç yaftası yiyen yazar.
sen niye sövmedin onlara?

bir de bu çıktı amk, küfür edene sakin sakin cevap vermeler vs.

eskiden ne güzel sabahlara kadar birbirimizin ebesine söver, tansiyonu bir an olsun düşürmezdik.

şu nezih ortamın amına koydunuz el birliğiyle. yazıklar olsun.
Ben neden onlar gibi soveyim ki ?

Onlar gibi olamamin hicbir gereği yok.

T: bir yazar.
Salak amk. Herkesin nickaltına ırkçı yazmakla kalmayıp, özel mesaj da atarak aynı şeyi yazıyor. Yallah kobani'ye.
faşist k*rt.
Ulan ne kürt milliyetçisi siz nasıl bir salaksınız?
bana kimsenin kız vermeyeceğini söyleyen yazar bozuntusu.

ben en azından buraya boy boy fotoğraflarımı atabilecek kadar cesaretliyim. sende var mı o göt.

he?
deli lan bu... sabahtan akşama kadar kürt duyarı kasıyor. hiç durduk yere hemde.
tiple değil senin davranış biçimin yüzünden sana kız vermez aklı başında kimse...

sana vermedi diye sövüyorsun adama. ön yargısı var belli ki ve onun kızı birader.

sonra da ağlıyorsun.

t: deli bir yazar.