1. 1.
  ankara ssk da bi bar. her gün değişik gruplar çıkar ama yaş ortalaması git gide düşüyor..
  1 ... redwinemania
 2. 2.
  olymposta amatör bi grubun çalıp söylediği, gençliğin pogo yaptığı, turistlerin pogo yapanlara boş boş baktığı, süper eğlenceli barımsı
  ... plug in baby
 3. 3.
  ankara tunali da yeni subesi açilan rock bar.
  ... atlari da vururlar
 4. 4.
  ankara ssk da gölge pub adında bir şubeleri daha vardır..ssk'nın karşısında yer alan "shadow" isimli mekanda,şubelerden biridir..
  ... tttddd
 5. 5.
  aslında benzerlerinden çok çok iyi olmayan hatta bazen ne kadar gereksiz bir yer dedirten, gidilebilecek türde bir mekan..
  ... halbarad
 6. 6.
  rock bar olmasına rağmen ne kadar kro varsa içeride görebileceğiniz..şimdilerde müziğin ikinci plana itildiği yavaştan randevu evine dönen bahtsız mekan..** bu arada bir şubede tunalı da açılmıştır umarım orası güzel işler yapar..
  ... tttddd
 7. 7.
  ankara tunalı'da da bir adet şubeleri bulunan bardır. flu grubu artık cuma geceleri çıkıyordur.
  ... redwinemania
 8. 8.
  taksim imam adnan sokak'da açılmış olan güzel mekan...
  1 ... rubniac
 9. 9.
  yeşilçam sineması'nın üstünde 2. katta bulunan bar. "giriş 10 ytl bira beleş" diye milleti kandıran, bileti alınca barmen in bira vermediği yok öyle bişi dediği yer. e bende sinirlendim tabi dövüyodum biletçiyi kargaşa cıktı baya bi oturttular beni bira söylediler sakinleştirdiler felan. sonra ıı şey ya yalan söyledim kimseyi dövmedim ben hiç bişey diyemedim, paramla aldım biramı. işte böyle bir insanım. tam bir eziksin lan martılarısevenadam siktir kaybol gözümden.
  1 ... martilarisevenadam
 10. 10.
  ankara ssk işhanı'ndaki şubesinin yandığı ve tam o sıralarda tunalı'da da şube açmalarıyla bunu kısmen telafi etmiş bardır.. tunalı'daki gölge'de hafta sonları sağlam canlı müzik yapan gruplar çıkar ancak program çok sık değişiyor ve şu sıralar tadilatta..
  ... beholderr