bugün

devam et manasina gelen ingilizce kalip. bircok sarkida gecmektedir, genellikle de parcanin en gaz yerinde bulunurlar.*
*ing. devam et komutu.
matthew perry'nin yeni dizisi. ilk bölümü için; uzun zamandır bu kadar gülmemiştim. ikinci bölümü 18 eylüldeymiş.

matthew perry gerçekten oynadığı dizilere samimiyet katıyor ve seviliyor. takipçisiyiz bakalım.
2. bölümü ile birlikte bir çizgisinin olduğunu gösterdi izleyicilere. matthew perry komik ama olgun imajını veriyor. sakallı eleman çok iyi.
matthew perry 'nin yeni dizisi.

3. bölüm itibariyle kesinlikle beğendiğimi söyleyebilirim.
matthew perry'i izlerken şakaları olsun davranışları olsun dizideki soyadı * olsun ister istemez aklıma chandler * * karakterini getiriyor ama yaşının getirdiği olgunlukla bunu aşmaya çalıştığını söyleyebilirim.

hikaye de fena değil bence, zamanla karakterlere daha derinlemesine ineceklerini düşünüyorum.

bu arada sizi bilmem ama dizi bana hafiften bir One Flew Over the Cuckoo's Nest * havası hissettirdi.
4. bölümü ile ryan'ın ilk defa kendini bıraktığını gördük. gayet duygulandığımı söyleyebilirim.

------------ (bkz: spoiler)------------

fausta'nın anne'nin lezbiyen olduğunu anlamaması ve ölen partneri hakkında mr demesi güzeldi.
anne'in ryan king'i öptükten sonra (bkz: stubble) garip hissedirdi demesine güldüm.
John Cho gerçekten komik bir adam, mimikleri beni öldürüyor. dizide olması artı bence.
ve en son daha çok (bkz: mr k)

------------- (bkz: spoiler)------------
gerçekten eğlenceli bir dizi, fazla kafa yormadan dramla karışık eğlendiren bir dizi, üzerine bir de chandler var.
başarılı bir komedi dizisi. idolümüz tabiki mr.k..
moral bozukluğuna bire bir, eğlenceli bir amerikan dizisi. ayrıca süresinin 20-30 dk olması da cabası.
yeni başladığım ve başlamamla çekilen on iki bölümü de izlediğim dizi. gülmek istiyorum diyenlere birebir.
20 dakikanın az geldiği dizi. 50 dakika-1 saat falan olsa daha güzel izlenir sanki.
sağda solda bittiğine dair dedikodular dolaşan güzel dizi. umarım dedikodular asılsızdır.
birinci sezonunun ardından nbc tarafından anlamsız bir şekilde iptal edilip yazık edilen matthew perrynin başrolunde olduğu, muazzam karakterler içeren başarılı dizi.
friends'in efsanesi matthew perry'in friends'ten sonra gerçekleştirdiği en güzel yapımdı. dizi 2. sezonu görmeden kanal yönetimi tarafından kaldırıldı. işte böyle de nankör bir sektör.
çok sıcak ve samimi bir dizi. neden bittiğini bir türlü anlayamadığım.

s1e11

--spoiler--
mükemmel bir gün için 3 şey yapın;

gülün
düşünün
ağlayın
--spoiler--