1. 1.
  avusturya yapımı operasyon silahı 9 mm lik olup xray cihazından plastik kaplı olmasından dolayı rahatlıkla geçebilmektedir
  3 -6 ... muslumgurses
 2. 2.
  resmi için:
  1 ... haznedaroğlu
 3. 3.
  Danıştay'a yapılan hain saldırıda kullanılan silah türüdür.
  3 ... ya bi sus yaaaaa
 4. 4.
  türkiye ye yer altından da sıkça sokulan bir silahtır . papaz cinayetinde , danıştay saldırısında ve daha nice yasadışı faaliyetlerde kullanılan bir tabancadır .
  cs de teröristlerin başlangıç silahıdır . bazıları otomatik ( burst değil ) atabilir. bu da makineli tabanca demektir. polymer dış yüzeyi sayesinde x ray den geçebileceği söylenilse de , bu hurafedir. ancak dedektörlerden kaçabilir. bunu da çelik namluya borçludur . ufak modellerinin yanında competition modellerinde ( long barrel ) olanlarına kadar binbir türlü çeşidi vardır . kapasitelerine göre de ayrılırlar .
  rakipleri arasında s&w m&p , walther cp99 gibi polymer silahlar vardır .
  1 ... kabolka
 5. 5.
  adını duymaktan nefret ettiğim silah markasıdır..*
  2 ... selmagezinir
 6. 6.
  namlu çelik olduktan sonra etrafında pamuk sarılı olsa yine öteceği için x-rayden geçemeyen silahtır. silah en zorlu koşullarda dahi sağlıklı atış yapabilmesi ve kolay kolay teklememesi ile ünlenmiştir.
  4 ... mugenzen
 7. 7.
  israil ordusu' nun en çok kullandığı silah.
  3 ... legend of the stranger
 8. 8.
  'x ray cihazından geçmeye çalışırken yakalanan gerzek' haberini neden hala okutamamış olduğunu merak ettiğim silah markasıdır.zira silahın namlusu ve mekanizması ve de mermileri metaldir.bu şişirme kasıtlı mıdır yoksa bir deli kırk akıllı hikayesi midir çözemedim bitürlü.
  2 ... sıpa
 9. 9.
  jean christophe grange' nin leyleklerin uçuşu adlı romanında, menzil dışındaki bir hedefi bile rahatlıkla vurabildiği iddia edilen silah.
  ... legend of the stranger
 10. 10.
  silahın metal kısımları, hani şu fotoğraf negatifleri koyulan ve ışık geçirmeyen bir kap vardır ya, ahanda ona koyunca x-rayde görülmediği iddia edlen silah.
  -1 ... mta88