bugün

(#65020)
insanların neden kullandıgını anlayamadıgım cep telefonu özelligi,* yok madem beni arıyosun ben seni tanıyorum demektir e konusunca kim oldugun da ortaya cıkacak ne gerek var beni ugrastırmaya
bi de su türleri vardır :
(bkz: gizli numaradan cagri bırakmak)
eğer işsiz iseniz, kesin ve kesin kez hızlı bir şekilde cevap vermeniz gerekendir.. açamamışsanız çatlarsınız hangi holding hangi büyük insan bana iş teklif edecekti de kaçırdım görüşme falan diye... ufff... yine arayın lan.. (bkz: sozluk bana is bul)
(bkz: gizli numaralara cevap vermezsek ayıp olurmu)
Lise öğrencisi C.S. telefonunu aldı eline başladı rehberde kayıtlı tüm

numaralara çağrı bırakmaya. Son kişiyide çaldırdıktan sonra karşılık

gelmesini bekledi. Aradan 2 saat geçmesine rağmen bir tane bile çağrı

gelmemişti. C.S. hıçkırıklar içinde demek bu koca dünyada bir tane arkadaşım

bile yok, artık yaşamamın hiçbir anlamı kalmadı diyerek evdeki tüm sarımsak

ve soğanları(yaklaşık 2 çuval) yiyerek intihar etti. C.S. tüm müdahalelere

rağmen kurtarılamadı. Olayın ardından C.S.'nin telefonunu inceleyen polisler

telefon ayarlarından numaranın gizlendiğini tespit ettiler.

Çorum
eğer gizli numaralardan rahatsız oluyor ve turkcell hattına sahipseniz *253# yaparak gizli numaralardan arına bilirsiniz. tekrar açmak için #253# yapmanız yeterlidir. karşı tarafa '' - aradığınız kişi gizli numaradan çağrı kabul etmemektedir numaranızı görünür yaparak kendisine ulaşabilirsiniz'' diye bir ses
(bkz: gizli numaradan arama kisitlama servisi)
arayanın nosunun gözükmemesi olayı.
acaba hangi hayranım diye düşüncelere daldıran olay. hem gizliden arıyor, hem konusmuyor, hem de küfredişimi dinlerken hızlı hızlı nefes alıp veriyor; ilginç aq.
lise yıllarında telefonun numara gösterme fasilitesini gizliye alıp sonra da bana mesaj atarak sapıklık yapıyormuş havası veren. yanına gidip;

- oğlum godoşmusun sen ne sapılık yapıyosun lan bana? dediğimde.
+ aaa. sktir. numarayı gizlemiştim ben nasıl anladın ki?

diyen arkadaşıma selam ederim.
Kim icat ettiyse allah bin belasını versin dediğim numara. sayesinde Türk ceza kanununun 106/1 53/1 maddeleriyle yargılandığım yoktan yere mahkeme koridorlarında süründüğüm bir .oka yaramayan halt.
1. kimlik gizlemek adına kurulmuş bir düzenek. beni arayan kız öyle dedi velhasılkelam. bu aralar gizli hayranlarım geceleri rahat bırakmıyorlarda. yine bir gece yarısı neyse bu vefalı çıktı diğerleri gibi gecenin 3 ü yerine gece 11.45 i seçmişti. ilk çaldırdı kapattı anlam veremedim. neyse bidaha çalmaya başladı telefon, gizli numara tabi, neyse açtım telefonu. o da nesi bir bayan sesi anladım tabi hayranm olduğunu. ince neyse başladı konuşmaya. merhaba dedi, buyrun dedim. iyi geceler dedi, iyi geceler dedim. nasılsın dedi, sen kimsin! dedim. ben senden çok hoşlanıyorum, tanışmak istiyorum sende istersen dedi, numaram!! numaramı kimden aldın dedim. oda üniversiteden bi arkadaştan dedi, arkadaşın kim dedim o da seni tanımıyor, o da bir başkasından almış dedi. vay mına koyaym dedim kombinasyona bak içimden tabi, halbuki üniversiteyle felan alakamda yoktur. neyse kaldığımız yerden devam edelim. neden gizli numara o zaman dedim? dedi ki "iş bi kesinleşsin ona göre" dedi. hmm dedim, ee ne istiyosun dedim, tanışmak istiyorum dedi, ben istemiyorum dedim, neden? sevgilin mi var yoksa dedi bi dumura uğradı kızcağaz, müsadenle kapatıyorum dedim. oda tamam iyi akşamlar dedi. gelin gelelim ki bu olaydan çıkardığımız sonuca. demekki neymiş? ilk önce kesinleştirmek gerekiyormuş.
sevgiliye kurulan kumpas demektir.

-necati sen bişey saklıyosun
--hayır aşkım.
-necati yine bi numara yaparsan cacnını yakarım
--iç ses(bu kez numaram gizli olucak ahaha) olurmu hayatım.
- e iyi hadi soyun
--hö? o kadar da gizledim.
saw ii'de testere'nin kurbanlarının kafalarının arkasına kazıdığı numaralardır bunlar.
son 2-3 gündür bana dadanmıştır. numarasını göstermeden çaldırır.
acayip de bir sapık. la ara madem. hoooh de, üff de, öff de. bir şeyler yap.
snfff snfff diye burnundan solu.

benimkinde bırak sesi sedayı, aramak bile yok.
çaldırıp kapatıyor manyak.
şikayet etmeye gerek olayacak kadar kolay bir çözümü vardır. isterseniz operatörünüz sizin için bu numaralara müsade etmeyebiliyor.
iplemedikten sonra sorun oluşturmayacaktır. dahada ısrar ederse bu sapıklığa verin savcılığa gitsin.
saçmalıktır, potansiyel sapık muamelesi görmektir. madem gizli numaradan ararsın, güvenmezsin ne demeye konuşursun?**
böyle derdim hep ta ki bugüne kadar;

--yazının devamı oldukça subjektif--

bugün sesini son kez duymak istediğim kişinin beni arama şekli.
gizli numara belki güvenemedi bana ama en azından sesini duydum ya yeterliydi.
keşke hep arasa gizli de olsa sesini duysam.

--yazının devamı oldukça subjektif--
öğlen gizli numaradan sesi çok tatlı bir kız aradı "bana niye iyi geceler demediiin" falan dedi. muhtemelen birkaç güzel kız tenefüste aksiyon olsun diye kafadan bir numara sallayıp aradılar ve bana denk geldi. dünyanın en öküz insanına denk geldikleri için öğlen öğlen iyi geceler dileyip kibarca kapattım. ama sesi çok tatlıydı lan. neyse.
bir grup gencin telefonla imtihanı.
Tek taraflı arama şekli. Biraz bencil ve hastalıklı. (bkz: özel numara)
yeni izlediğin korku filminin etkisini daha üzerinden atamamış evde yalnız başına otururken geçe geçe gizli numaradan aranıyorsan içe ürperti verecek durum.
Yurtların vazgeçilmez şakası çok eğlenceli oluyor napalım sıkılıyoruz aradığımız kişilerde bizi eğlendiriyor .
arandim bugun. bi deni gelseydim acsaydim ana baci kayardim dinlemden.
Arada bir aranıp sesimi dinleyen numaradır. Kimdir bilmem ama bazen de şarkı dinletir bana.
Ya gizli hayranım ya da bir arkadaşın geyiklik olsun diye gırgırına yaptığı telefon şakasıdır.
güncel Önemli Başlıklar