bugün

cinsiyetim yüzünden kendisinden özür dilemek istediğim yazar.
(bkz: valla ben yapmadım)
(#16406760) biraz alınmış yazar.
üzülmesine gerek yok o da iyi bir yazardır. ama yazılarına denk gelemedik henüz. *
kilo alamayan yazar. Aynı dertten muzdaribiz.
(#16440468) bu kadar net konuştuğuna göre,
ülkenin her yerini ziyaret edip, yaşamı silip süpürmüş yazar.
Sözlükte en en en beğendiğim yazardır o.
ütü gören masum öğrenci.
(#19379839)

çok da haksız sayılmaz. bazen ben bile kendimi zikmek istiyorum yani ahaha. *
(#8685970) bahsettiği akımı nerede başlattığını merak ettiğim, bir devrim yaratmış olabileceğini düşündüğüm yazar. akımın ucu bizim mahalleye de uğramış olabilir çünkü.

az mı yamulttuk. oyyşş.
görsel
günah kapak! iyice vurun!
görsel
(#18850083) nolu entrysinde coşmuş coşturmuş yazar. allah akıl ikir versin yarabbiim. adam üşenmemiş, a dan z ye her paragraf sadece bir harften oluşan kelimelerle hikaye yazmış. ne kelime dağarcığıymış arkadaş. helal olsun.
(#22457399) ilk 7 paragrafta göte göt demiştir.
oh be başkaları da sözlükteki kalite düşüklüğünün farkında demek ki, iyi oldu okuyunca. bir tek saat 12 olunca/olmadan evvel günün ilk itirafını yazmak için kasanları unutmuş zannımca.
ghetto agent in itirafları diye başlık açması gereken yazar.

paso itiraf amk.

ama iyi yazdığını da söylemek lazım. tebrikler kendisine. * **
Her ne kadar nick altı yazılarından haz etmese de çok aklı başında ve olgun biri olduğunu söylemek istiyorum başıma bi şey gelmeyecekse*. on tane yirmi tane otuz tane daha ghetto agent olsa keşke.
recep ivedik 4 ile ilgili yaptığı tespitle helal olsun dedirtmiştir.

beğenmeyen izlemesin net.
eski doplardan.
Yetkili yapılacak, hatta ne yetkilisi direkt zall'ın sözlüğü rahatça ona bırakabileceği yazar.

Gerek özelden, gerekse entryleri ile bilgilendiren, hiç üşenmeyen yazar.
son 5 entrysinde itiraf edip gitmiş uuser.

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#24209898)
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#23719924)
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#23658993)
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#22830806) oturdum ağladım. ağladım çünkü benim de buna benzer yaşanmışlığım var. ne tesadüf ki meselem 30 tl'den 35 tl'ye çıkmasıydı. hayat çok acımasız amk.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#22790119)

pek takip ettiğim, okuduğum sayılmaz. eskilerden olduğu için bilirdim. 2014'ün en iyi entry'lerinde 9. olunca fark ettim. bakayım ne yapıyor derken silik olduğunu gördüm. üzüldüm be sözlük. buralarda böyle içten yazan pek kalmadı. mesele kör ölür badem gözlü olura gelmesin.içimde, pek tanımasam da bir hoşçakal diyememenin burukluğu vardır. umarım bir gün emeğinin karşılığını alırsın.

edit: sonradan geldi. iyi oldu.
adamdır. bir anısında gözlerim doldu lan.
entresan yazar. yazılarından beni çeken bir şey var. kesinlikle takip edilesi, entryleri okunası. kibar kişiliktir. saygılar.
Tekrar yazmasını dilediğim nesildaş yazarlardan.
Ağaçlı yolda yürüme sözüne sadık mı hala diye merak ettiğim yazar.