bugün

Bir milyon avro.
(bkz: hulusi kentmen bunu beğendi)
Para algımız o kadar değişti ki milyon yerine milyar yazılsa da 1.000 tl olarak algılanır.
amk başlık açıldığından bu yana ekonomi o kadar kötülemiş ki bırak gerçek aşkla kıyaslamayı şu an zaten herhangi biriyle hayat kursanız iki senede gider bu para.
kesinlikle gerçek aşk diye cevap vereceğim soru.
5 milyon tl ve üzeri olduğunda para seçilecektir...
1 milyon paramı aq.3-4 milyona tamamım.
Eğer Gerçek aşk ve orta bir kazancınız varsa dünyanın en mesut insanı olabilirsiniz. Bir milyon alıp sahte insanlarla yaşamaktan iyidir.
1000000 tl ye egea vermiyorlar.
gerçek aşk + 1 kamyon çitos.
Paranın satın alamayacağı bazı şeyler vardır. onun dışındaki herşey için mastercard.
Diyelim çok paranız var ama etrafınızda hiç arkadaşınız, sosyal ortamınız ve aşk yaşayacağınız biri yok. Paranın hiç önemi yok. Önemli olan dostlarla kurulan sofralar, kahkahalar, sosyal ortam ve az parayla yapılan etkinliklerdir. Ben aşkı seçiyorum
Gerçek aşk tabii ki de.
Siktirtme aşkını parayı ver.
Bari dolar deseydiniz.
Hayalleriniz bile fakir, fasfakir, fapfakir. Fakfakir.
Aşk boş iş ben parayı alayım.
Hangi dönemde ve yaşta sorulduğuna bağlı olarak cevaplanabilcek bir soru.
gerçek aşk değil de gerçek saygı olsaydı net kabul ederdim ama aşk gibi geçiçi bir duygudansa para gibi geçiçi olsa da sonunda beni üzmeyecek bir seçimi tercih ederim.
1 milyon tl para değil maalesef. bir ev bile satın alamıyor çoğu ilde. ama evleneceğin kızın evi vardır belki.
1000000 çok değil. ilişkilerin ucuzlaştığı bu dönemde gerçek aşkı isterdim.
gerçek aşk bir gün biter. bir milyon tele de bir gün biter. o zaman gerçek aşk bir milyon teledir...
1 milyon tl nedir dedirten başlık. Bir milyon dolar olsa yine bir nebze iş görür. Zira bir ayakkabı olmuş 2.000 tl.. üstüne başına bir şeyler alsan, birkaç kere markete gitsen, kiraydı, faturaydı falan biter.. Önermelerde bile fakirsiniz sevgili sözlük yazarları…
(bkz: gerçek aşktır bir milyon tl)
şaka bir yana bu hayatta paradan daha değerli şeyler var ve sevdiğim kadın için canımı bile düşünmeden verebilirim. tabi o da beni canından çok seviyorsa...
Bir milyon TL. Gerçek aşk 6 ay ila 2 sene içerisinde tamamen bitip yerini soğuk bir sevgiye bırakacaktır, bir milyon TL de kısa süre içerisinde biter , dolar olması daha tercih edilesi olurdu fakat yine güzel yönetilirse iyi şeyler ortaya çıkabilir.
Bir milyon TL tabiki de sonra aşkı buluruz hemen.
1 milyona araba alinmiyor artik. O yuzden gercek ask. Gercek askin verdigi mutlulukla ben o parayi zaten kazanirim.
arkadaşlar lütfen başlıktaki para miktarını güncelleyelim. mart 2020 de başlık açılmış. o zaman dolar kuru 14,6620 liradan satılıyormuş. dolar şu an 18,49 Türk Lirası.

1 milyon / 14,6620 = 68.212,8240 * 18,49 = 1.261.255 tl.

görsel
görsel

ev fiyatları tabloya göre yüzde 324 artmış. yani o zaman 1 milyon tl olan ev şu an en az 3.240.000 tl.

gerçek aşkın artış parametresi de muhtemelen eksi yönde olmuştur. o şu an hesap dışı.