bugün

entry'ler (169)

insanın iğrenç bir varlık olması

Dünyada olanları ve özellikle ülkemizde olanları düşününce gayet yerinde bir söz olmuş.

yere düşen duş başlığının anlamsız hareketleri

Kardeşim yılan yap kendini.

uyudunuz mu

Evet uyudum şu an rüyamdan yazıyorum diye cevap vermek istediğim mesaj.

her gece onun fotoğrafına baktıktan sonra yatmak

Bir zamanlar bende böyleydim mal gibi kızın fotosuna bakar yatardım sanki bi şey olacakmış gibi. Ama sonra kendi kendime defalarca "mal mısın olm bakınca ne değişiyor boşver uyu mk" dedim ve artık kendimi çok iyi hissediyorum size de tavsiyemdir.

çaya şeker atmıyorum çabuk övün beni

Sen 7 senedir içiyorsun ama ben 10 yıldan fazladır şekersiz içiyorum. O yüzden övgü sırası ilk bende.

kızlar tarafından beğenilmeyen erkek

https://youtu.be/pAou6rMsw50

insanı duygusuzlaştıran şeyler

Zaman. Uzun süre aşktan yana yalnız yaşayınca artık insan aşka karşı duygusuz hale geliyor ve aşkı boş ve gereksiz bir şey gibi görmeye başlıyor. Bilemiyorum belki gerçekten de böyledir.

sokaklar şortlu erkeklerden geçilmiyor

Hava sıcak ne yapalım giymeyelim mi?

kaderi hissetmek

Kaderimin bir ömür yalnız başıma mutlu mesut şekilde yaşamak olduğunu hissediyorum. Umarım böyle olur.

hiç yapılmadığı için gurur duyulan şeyler

Şu yaşıma kadar sevgilim olmadığı için mutluyum. Sevgilim olsaydı diye düşünüyorum ama sonra her gün konuş, mesaj at, ilgilen vs. gibi şeyleri düşününce bana yorucu geldiğini fark ediyorum ve iyi ki hiç olmamışda uğraşmamışım diyorum.

hiç yapılmadığı için gurur duyulan şeyler

Şu yaşıma kadar sevgilim olmadığı için mutluyum. Sevgilim olsaydı diye düşünüyorum ama sonra her gün konuş, mesaj at, ilgilen vs. gibi şeyleri düşününce bana yorucu geldiğini fark ediyorum ve iyi ki hiç olmamışda uğraşmamışım diyorum.

sabah sabah insanı mutlu eden şeyler

Yeni bir güne başlayabilmek.

hızlı ve öfkeli serisi

ilk başlarda iyi olan ama her yeni filmde git gide bozan bir seridir. Son filmde dünyanın dışına çıkmışlardı. Yeni filmde de muhtemelen ayda yarışırlar.

yalnız insan ne yapar

Yalnızlığın konforuna uyum sağlayıp anın tadını çıkarır.

senden başka dişi sineğe bakmadım ben diyen erkek

Net yalan söylüyordur çünkü böyle bir şeyin olmasının imkanı yok. illaki bi kızı otobüste, bir yerde otururken ya da yanından geçerken kesmiştir.

götünü çıkararak yürüyen kız

Ya dikkat çekmeye çalışıyordur ya da azmıştır.

dünyanın en lüks şeyi

Ülkede bu şartlar altında bile mutlu yaşayabilmek.

22 eylül 2022 merkez bankası faiz kararı

Doların kısa sürede 20 TL'yi geçeceğinin habercisidir.

hayatımızı zorlaştıran nedenler

Etrafında ciddi bir sıkıntı olmamasına rağmen hayatını zorlaştıran ney diye düşünüyorsan ilk önce kendine bak. Çünkü aslında hayatını zorlaştıran şeyin başlıca sebebi sen olabilirsin.

bu saatten sonra

Aşk meşk işlerinden ümidimi kestim, artık sevgili bulmaktan vazgeçtim. Bundan sonra gelecek olan hiç gelmesin daha iyi.