bugün

haftada 2 kez ensemden tutup kedi yavrusu gibi kaldiriyorum kendimi.

yuzum gerginlesiyor.

ayrica yogun antioksidan icin duzenli klitoris emerim.
--spoiler--
genç kalınca elinize ne geçecek?
--spoiler--

Yaşlanınca insanlar daha çirkin gözüküyorlar.
- hiçbir şey düşünmemek,
- günde 8 litre su tüketmek,
- en kötü olasılıkla tempolu yürüyüş yapmak,
- düzenli cinsel hayata sahip olmak,
- feci derecede gamsız ve gevşek olmak

aklıma gelenler bunlardır.
Nude atmak.
Pırasa yemek.
Zihnen genç kalmak için yapılabilecek birkaç şey söylemek isterim.

Eğer zihninizin genç kalmasını istiyorsanız; fikirlere, düşüncelere, değişim ve yeniliklere gebe olmaya devam etmeyi arzuluyorsanız ve hep eleştirdiğiniz o yaşlılara dönüşmek istemiyorsanız yapabileceğiniz birkaç şey var. Tıynetinize göre zor gelebilir ancak etkisini göreceksiniz.

Her şeyi olduğu gibi kabul etmeye çalışın. Anda olduğunuzun idrakinde olun. Geçmiş veya geleceğin ehemmiyeti yok, sonuçta hepsi birer şimdi. Elinizdeki lahzadan feragat edip gelecekteki lahzadan endişe duymaya veya geçmişteki bir anda kalmaya lüzum yok. Bir şey değişmişse gerektiği için değişmiştir. Gereksiz bir gereklilik de olabilir ve bu lüzumsuzluk gibi görünen şeyleri kabul etsek de etmesek de insanların ihtiyaçlarından şekillenir. Tamam, bazen insanlar ihtiyaçları olmayan şeyleri ihtiyaç addedebilirler ancak dediğim gibi; gereksiz bir gereklilik böyle bir şeydir.

Bu değişen şey bir insan da olabilir. Sevdiğiniz bir insan değişmişse bunu da kabul edin. Hayat, değişimlere ayak uyduramadan yitip gidebiliyor. Böyle ziyan olmasını istemeyiz. Eğer o insan değiştikten sonra yeni bir sinerji oluşturamazsanız durumu kabullenin.

Bu tavsiyemin, akla gelen gençlerin davranışlarının tam zıttı olduğunun farkına varmışsınızdır. Bu da türkçenin esnekliğinden ötürü. Benim bahsettiğim gençler çocuklardı.
Sağlıklı beslenmek.
Alkol ve sigaradan uzak durmak.
Düzenli spor yapmak.
Kaygısız ve vurdum duymaz olmak.
Çok afedersiniz osbir. 50 yaşında da olsan ergen gibi hissettirir. Osbir öyle bir şey, 13 yaşa döndürür.
Evlenmemek çocuk yapmamak.
sakın genç kalma erken gel...
ya bu önemli bir mesele, sözlükte çoktandır bundan bahsetmek istiyordum iyi oldu bu başlığı gördüğüm. youtube'da genç bir kızı takip ediyorum. ara ara cilt bakımı yapıyor kendine. yavv arkadaş böyle bir cilt bakımı olur mu? tonik sürüyor, sonra krem sürüyor, sonra yağ sürüyor, köpük sürüyor, ondan sonra tekrar krem sürüyor... 6-7 belki daha fazla ürünü peş peşe sürüp duruyor. ve buna bakım diyor. sonra da yüzünde çıkan sivilcelerden bahsediyor. cilt ne yapsın, zavallı cilt, bi rahat bırakmıyor ki? cilt bakımı dediğin bir günde sadece bir ürün sürülmeli, hatta hatta iki üç günde bir kullanılmalı bazı ürünler (çok etkili ürünler olduğu için). sağduyu diye bir şey var, cilt bakımında insan biraz sağduyulu olmalı.

benim yaptığım şey ise zorunlu olmadıkça ürün kullanmamak üzerine. krem, nemlendirici belki. bazen buz gezdirmek vs. yani cildi kimyasallarla çok zehirlememeye çalışıyorum.
Sağlıklı beslenmek.
Düzenli spor.
Düzenli uyku.
Sürekli içerseniz gencecik yaşınızda ölersiniz ve genç kalırsınız. Benim birkaç senem kaldı inşallah gencecikken öleceğim.
baş ağrısı dümenine yatmayan, kanaatkar ''kafa dengi bir eş''.
bu 1.ve öncelikli olandır.
aktif mesane sorunu yaşamamak için akşam belli bir saatten sonra su içmemek.
düzenli sevişmek.

en iyi yöntemi budur. ben demiyorum, bilim diyor. ben uygulayicisiyim sadece.
vucudun ustune uygulayacagin kremle, miremle olmaz o isler.
Asil onemli olan iceride ne oldugu.
Dogru beslenme, spor basta olmak uzere birtakim aktiviteler.
Stresten uzak durmak,
Sağlıklı beslenmek,
Spor yapmak...

Evet
Tempolu iş veya spor, sağlıklı beslenmek ve toksik insanlardan uzak durmak.
Spor tabi ki herkesin dediği gibi fakat püf bir nokta da iç organlarınız sizin yediklerinizle beslenir ve yorulur siz ne yerseniz aslında siz osunuz.
Uzun ömür düşünüyorsanız Bol su, 0 alkol, dengeli yani sebze, yeşillik, sağlıklı doymamış çiğ yağlar.
düzenli anal seks.
Ne olursa olsun, pozitif düşünmek. sağlıklı beslenmek, düzenli uyku. Kişisel temizliğe dikkat etmek. Kimseye bağımlı olmadan, Özgürce kararlar alabildiğiniz bir hayat düzeni kurmak. Stresten olabildiğince uzak kalmak gibi gibi..
protonun bile bir ömrü var. her şey kaosun önünde eğilecek.
Çok zekisin amk hemen gideyim diyeceksiniz ama herhalde Türkiye'den temelli gitmek olabilir. Ama gideceğiniz ülke de iran falan olmasın.
(bkz: sigarayı bırakmak)

(bkz: seks)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar