bugün

(bkz: #19452133) faşistliğin tanımını tam olarak kestiremeyen yazar. hoşgelmemiş.
nesildaşım bir ezik olsun istemezdim. yazık kimin eziğiyse.
ahmet kaya dinlememenin eziklik olduğunu söyleyen* yazarcık.

hoş mu gelmiş, bilinmez...
tahmin ediyorum lise çağlarında bir arkadaşımız. düşünceleri zamanla daha da oturacak şuan heyecanı da biraz ağır basıyor gibi... ama hassas, saygılı bir yazar. hoşgelmiş.
-hoşgelmiş yazardır.
mevzu saçmalama olunca sınır tanımayan yazar. #19452133 seni sabun olarak görmek isterim.
milleti bi tarafından uydurduğu yalan yanlış şeylerle sinirlendirmeye çalışan ergen.

gereksiz troll.
Açmış olduğu saçma sapan başlıklarla trollüğün dibine vurmuş yazar.
türkçe bilmeden yazmaya çalışıyor. sonunda ortaya kudüs yahudi işgalindeiken sözlükte yazan şakirt ve kudüs işgal altındaiken adamım diye gezen müslüman gibi başlıklar çıkıyor.

hayır, siklenmeyince troll olmaya karar vermek neyse de kopya çekerken hoca anlamasın diye sözcüklerle oynamak nedir?

deyken/dayken var tabiî bir de. daikin değil be o.
beğenerek okuduğum yazar. iyi yazmalar.
Yalandaroglu fanıymış kutluyoruz.
(#20201626) utanması olmayan yazar..
nick altına yazı girilince bir bok olduğunu sanıyorum yazarı *
liseli yazar, koştursun dursun sözlükte.
ekşi'ye dar gelmiş, ulu'da prim yapmaya gelen liseli troll. (#20206556) *
ensest yazar.bu bir iiftira değil, yazarın kendi itirafıdır. bu da kanıtıdır.

başlık bu (bkz: şakirtlerin ensest ilişki merakı) .

bu adamın verdiği verdiği cevap ise şu.''Meraktandır bir süre sonra geçer''.

entry numarası da bu. #20329509

yani adam şakirtlere aklınca bok atmaya çalışmış, o bok sıçramış kendine bulaşmış. demek adam böyle birşeyler yaşamış ki sonradan ne olacağını tahmin edebiliyor..
güya şakirtlere ayar veren, insanlıktan nasibini almamış, çinliler tarafından öldürülen milyonlarca uygur türkü için telef oldular diyebilecek kadar küçük insancık!

(bkz: (#20331411) )
(bkz: fındık lahmacun ismini bulan hıyarto) (bkz: içli köfte fındık lahmacun ve buz gibi cola) (bkz: kuzu pirzolanın ısırıldığı an)
gibi başlıklar açan yazar.

sen böyle başlıkla açtın ya ben kalktım orucu bozdum direkt dayanamadım.

çok canım çekti açlık kafama vurdu.

nasıl işsizlik bu kardeş?

merak etmse senden inancıma saygı falan beklemiyorum, onu insalar yapıyor zaten.
yazilarini zevkle okudugum yazardir. oldukca birikimli
öküzzün önde gidenii.
(bkz: 40 kişi ile çin e saldırıp telef olan türk) başlığının sahibi.

halkını kurtarmak için canını hiçe saymış, binlerce kişilik çin sarayını 40 kişi ile basmış kahraman türk beylerine telef diyen garip mahluk. Türk olmasını geçtim, mazlum olan herhangi bir halkı kalleşçe değil erkekçe vuruşarak ayağa kaldırmaya çalışan bu kahramanlara saygı duyulması gerektiğini bilmeyecek kadar şeref yoksunu.

Senden insan diye bahseden bütün varlıkların ecdadına selam söylüyorum.
oruçlu olan müslüman yazarlara inat yemek başlıkları açıyor. nelerle uğraşıyor bebe. bu ne ile anlatılır. kemalist desen onlar bile bu kadar yapmaz, ateist desen onlarda saygılıdır, vardır bir bildiği.
insanların inançlarına saygı göstermeyen zat. göstermek zorunda mı tabi ki değil.
bir zamanlar kendisini sükunete davet ettigim (2-3 kere) yazardır.
foyası yakında ortaya çıkar.
sana küfür edeceğim, küfüre yazık.
silinmesi gereken kürt malı. hala neyi bekliyor bu modlar amk?