bugün

(bkz: geh bili bili bili)
hoşgelmiş 1 nesil küçük yazar arkadaş.
hoşgelmiş nesildaş yazar.
#8315177 entrysini okuduktan sonra elim 'şükela'ya doğru yolalmışken nickini görüp koptuğum hoşgelmiş 7.nesil yazar..

(bkz: geh bili bili bili) şeklinde olsaymış çok daha süper olurmuş..
tavuk çağırma ünlemi.
ve ayrıca nesildaşımdır hoşgelmiştir benim gibi oda.
tüm yazarları seven yazardır.herkese sevgiler saygılar.

uzun zamandır eko'da yazıyordu kendisi çaylaklığı orada atmıştır. prozaccum adlı yazar arkadaşının önerisiyle uludağa gelmiştir.
(#9004259) adam gerçekçi valla. tebrikler.
(#9689266) nolu entrysinde çakmağımın yerini bilmiş yazardır. Peygamber gibidir. Mucizesini bizzat tanık olmuşumdur.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
hoşsohbet 7.nesil über yazar arkadaşımız. *
kötü günümde yüzümü güldüren, oyun sever yazar. derdi, kederi siliyo valla *
bizim oralarda ''geh biliğbiliğ'' şeklinde tavukları çağırmak maksatlı söylenen şirin söz.
anneanneme soramadım bir türlü nedir bili bili diye. billie jean.

o değil de; yazar arkadaşa da nick'im için söylediği güzel sözlerden ötürü selam/teşekkür edip bilmukabele diyelim.

yedinci nesildir. tecrübelimizdir.
an itibariyle kendi nick'ini sol frame'de gören ve birden heyecanlanan yazardır.

(bkz: sakin ol şampiyon)
(#14318465) göremeyecek olsa da heyecanlanandır. bir duman konserini de kaçırmıştır. geçmiş olsun.
nicki hoş yazardır.*
gülmeyi güldürmeyi seven hoş sohbet yedinci nesil yazardır.
yeniden hoşgelmiş yazardır efenim.
güzel bir başlık-nick uyumuna imza atmış yazardır. selam ederim.

(bkz: #14659684)
Yazar Antakyalı bir kere.
cana yakın bir yazar. daha önce kendisini görmüş olma olasılığımı tartışıp durmamıza rağmen hala bir yerlerden tanıyor olduğumu düşündüğüm yazar.
son derece kibar bir aksanı olan yazardır kendileri.
efendiliğiyle göze çarpan üstüne üstük isimlerimizin aynı olmasından ötürü sempati toplayan yazar.
benim nick bulma telaşımı paylaşan güzel insan. baaak söz verdiğim gibi üye oldum. diğer zirvede de görmeyi ümit ediyorum seni.
bugün sigaradan ne kadar çok nefret ettiğini öğrendiğim, kendisine bırakacağıma dair söz verdiğim, kankaların hası, candostu, güzel yürekli insan.

hiç bir şeyim olmasın dostluğun yeter.

ps:yav arkadaş dostluk bile göze batar olmuş ne günlere kaldık. eksi oy veren arkadaş dostun yok zannımca.
her gün kendisine bir günaydın maili atmadan içimin rahat etmediği can dostu, güzel yürekli, has adam. seni tanımak ne güzel şey derim hergün.

ps:tepki dostluğa mı ,kişiye mi anlayamadım ben onu?
istediğiniz kadar eski oy verin gel bili bili benim can dostum rahatsız olan kendine baksın.
arkadaşları da seslenir ayrıca:
- heyyy bili seni çağırıyorlar...
edit: çok mu aradın la bu bili' yi.