entry'ler (713)

yazarların ilgi duyduğu konular

anunnakiler.

uludağ sözlük yazarlarının fiziksel özellikleri

altı parmaklıyım.

bir şarkı sözü der ki

al aşkını sok gözüne gözüne görüşmeyelim güzelim.

baba

kaybı halinde;

sırtını yaslayacağın dağ yıkılır, sert rüzgarlara maruz kalırsın.
olur olmaz aklına gelir, burnunun direği nasıl sızlar, kalbin nasıl sıkışır anlatamaz, kimsenin görmediği yaşlar akıtırsın gözünden. yaşın kaç olursa olsun babasızlık çok ağır gelir insana.

1 sene be babam ama sanki on sene. boğazımda düğüm, yarım bir nefesle bırakıp gittin...

merhaba arkadaşlar gününüz nasıl geçiyor

çalışarak.

sözlük yazarlarının itirafları

uzun zaman sonra gelen yazma isteğiyle geçtim klavye başına. insanın yaşı geçse de her gün yeni şeyler öğreniyor. Mesela hatayı hatayla kapatmaya çalışmanın aslında en büyük hata olduğunu. Hata yapmamak içi çaba harcarken aslında daha çok hata yapıldığını ve bunların insanı üzmekten başka hiç bir işe yaramadığını. ne zaman akıllanacağım acaba, teneşirde mi?

sözlük yazarlarının itirafları

kendimi inanılmaz derecede işe yaramaz ve beceriksiz hissediyorum.ne yaparsam yapayim elime yüzüme bulaştırıyorum.şu hayatta en çok ne yaparsam yapayım en iyi yapmayı isterdim ama yok işte dünyanın en beceriksizi benim.

jamie dornan

bıyık altından attığı muzip gülüşü insanı mest eden irlandalı aktör. verin bana şunu vallahi kötü bir niyetim yok. o gülsün ben bakayım istiyorum.

çocukken yapmaktan zevk alınan şeyler

ramazanlarda abiyle horoz şekeri satmak, mahalle kavgalarına karışmak (kafa göz yarmışlığımız var şükrolsun), özgürce dışarda oynamak...şimdiki çocuklar çok şanssız bence :(( .

sarhoşken yaptğınız en saçma şey

mezdeke çalarken ağlamak .

sözlük yazarlarının en büyük pişmanlığı

(bkz: ) https://twitter.com/aspur...status/839500582675173382

gel bili bili

sohbetini özlediğim kardeş yazar. nerelerdedir acaba merak ettim şimdi?

atatürk e ağır hakaret etmek

burda ifşa etmek yerine siber suçlara bildirmek gereken kişi (!) Cumhurbaşkanına hakaret var sonuçta

hayır diğenlerin genelde cahil olmaları

diğen değil diyen.

evet de oyunu boz

oldu canım inandık evet diyeceğiz.kimsede akıl yokya sen dedin bizde uyduk.

tecavüze davetiye çıkaracak şekilde giyinen kız

4 aylık bebek ne giymiştide tecavüzcüsüne daveyiye çıkarmıştı merak ettim şimdi?

bebeği kız olacağı için eşine tavır yapan erkek

cahildir efendim kendine tavır yapsın beceriksiz.

kız çocuğuna isim önerileri

aspurçe.

telefonunda uludağ sözlük uygulaması bulunanlar

biri bana mı seslendi?

tanıdığınız en kötü insan nereli idi

eskişehirlileri tenzih ederim zira kötülük memlekette değil kişinin kendindedir. ama arkadaşın kütüğü eskişehire kayıtlıydı.