bugün

sohbetini özlediğim kardeş yazar. nerelerdedir acaba merak ettim şimdi?
iş yoğunluğundan dolayı uzun zamandır sözlüğe girememiş yazarımızdır.
doğum günün kutlu olsun dediğim yazar kişisi.
bim'in yumurta markasına çağrıdır.
bugün doğum günü olan eski dost.yeni yaşı kutlu olsun huzur ve mutluluk getirsin inşallah . *
"bili ne demek yaa" sorusunu aklıma getiren cümle.
tavuk çağırılırken kullanılır.

http://galeri.uludagsozlu...m/r/gel-bili-bili-469062/
tavukları çağırırken söylenen söz.

ileve,ek: vakit çok geç olmadan şu nickini değiş allahını seversen.
Sözlüğün centilmen yazarı.
nesildaşımdır,o da bu entry yazıcak başlık bulamamak olayından sıkılır.
doğum günü çocuğu güzel insan. Rabbim hayırlı ömür versin inşallah.
özlenmiş 7.nesil yazar arkadaş.
dost dediğin gülüşünden tanınır * . gezmeyi çok seven erzurum dilinde gezenti arkadaş.
çok sever gezmeyi eğlenmeyi. benim yerime de gez dedimde bukadar da olmazki, leyleği havada mı gördün ne yaptın bilemedim ben şimdi?
arkadaşları da seslenir ayrıca:
- heyyy bili seni çağırıyorlar...
edit: çok mu aradın la bu bili' yi.
her gün kendisine bir günaydın maili atmadan içimin rahat etmediği can dostu, güzel yürekli, has adam. seni tanımak ne güzel şey derim hergün.

ps:tepki dostluğa mı ,kişiye mi anlayamadım ben onu?
istediğiniz kadar eski oy verin gel bili bili benim can dostum rahatsız olan kendine baksın.
bugün sigaradan ne kadar çok nefret ettiğini öğrendiğim, kendisine bırakacağıma dair söz verdiğim, kankaların hası, candostu, güzel yürekli insan.

hiç bir şeyim olmasın dostluğun yeter.

ps:yav arkadaş dostluk bile göze batar olmuş ne günlere kaldık. eksi oy veren arkadaş dostun yok zannımca.
benim nick bulma telaşımı paylaşan güzel insan. baaak söz verdiğim gibi üye oldum. diğer zirvede de görmeyi ümit ediyorum seni.
efendiliğiyle göze çarpan üstüne üstük isimlerimizin aynı olmasından ötürü sempati toplayan yazar.
son derece kibar bir aksanı olan yazardır kendileri.
cana yakın bir yazar. daha önce kendisini görmüş olma olasılığımı tartışıp durmamıza rağmen hala bir yerlerden tanıyor olduğumu düşündüğüm yazar.
Yazar Antakyalı bir kere.
güzel bir başlık-nick uyumuna imza atmış yazardır. selam ederim.

(bkz: #14659684)
yeniden hoşgelmiş yazardır efenim.
nicki hoş yazardır.*
gülmeyi güldürmeyi seven hoş sohbet yedinci nesil yazardır.
(#14318465) göremeyecek olsa da heyecanlanandır. bir duman konserini de kaçırmıştır. geçmiş olsun.