1. 21.
    herkes ekmeğinde.
    bir yazar.
    7 -1 ... kan tutan kasap
  2. 22.
    Muzip bir tarafı olduğunu düşündüğüm sözlük yazarı.

Nickini çoğu kişinin anlamadığını düşünüyorum. Örneğin Fordist dendiğinde Ford seven, Fordçu gibi bir anlam çıkmaz * -ist genel olarak bizde -izm yanlısını desteklemek için kullanılır. Örneğin, modernist kelimesi modernizm yanlısı kimse demektir. Fakat bunun tek bir ististası var kök kelimenin özel bir anlamı olması... Şimdi bu yazar arkadaşımız ya Kastamonulu ya da Bartınlı... Ya da bu iki yerde yaşıyor da olabilir... Zamanı vurgulamak içinde kullanmış olabilir. Geç kalmışlığı vurgulamak için.

Edit: imla.
    3 -2 ... my name is nobody
  3. 23.
    inşallah kızdır. evet.
    1 -3 ... kazangap
  4. 24.
    Takip listemde olan bir sözlük yazarıdır. Sözlükte beğendiğim yazı ve değerlendirmeleri olduğu kadar katılmadığım ve hatta bir anlam veremediğim yorumları ile de karşılaşıyorum. Kendisi ile ilgili verdiği bilgilerden okumayı çok seven bir yazar olduğunu anlıyorum. Fakat, O'nun bazı yazılarından ise ''inanmayı boşlamış'' görünen, sebebini kavrayamadığı bir yalnızlık ile avunmaya çalışan, insanlara karşı tamamen güvensiz ve ümitsizlikle bedbinlik yudumlayan, düşündükçe hem acı çeken hem de bundan zevk alan bir yazar olduğu sonucunu çıkarıyorum. Kendisine hayatta sağlık, huzur ve başarı diliyorum.
    3 ... ekremselcuk
  5. 25.
    insanlar birbirlerine neler hediye ediyorlar siz hala anca 'sevişeg mı?, bayan mısın ?' derdindesiniz. biraz evrilin hayvan oğlu hayvanlar.
    bir yazar. tanımam ama kitap hediye ettiğine göre bu kızın kalbini çok kırarlar.
    7 -3 ... domestik ev hanimi
  6. 26.
    T: salağın teki amk.

Gören de kim bilir ne derdi var sanacak bunun sanki bütün dünya'nın yükünü bu sırtlıyormuş gibi bir edebiyatlar bir depresif yazılar yazıyor hey yavrum hey.

Senin yerinde olsa şükredecek kaç insan tanıyorum ben sığır oğlu sığır seni.

Senin dert sandığını derman gören kaç insan var biliyor musun?

bilmezsin tabi.
    3 ... hellenick
  7. 27.
    Güzel kalpli, duruşu olan bir yazardır.
    Girdiği her entry derin manalar barındırır.
    ... masumiyetdehlizi