muhteşem bir duygu hele kafanda biraz çakır keyifse anlatılmaz yaşanır cinsten. Her insan mutlaka bir kez denemeli.
gece gece denize girmek aşırı mutluluk veren bir arayış.
müthiş bir histir.
azıcık heyecanlıdır.
zira ortalık karanlık su karanlıktır.
amma velakin oldukça eğlenceli ve güzeldir.
bazı dikenli balık türlerinin gece karanlığında ve ay ışığında kıyıya yakın yerlerde avlandığını düşünürsek yapılmaması gereken hamledir. doğanın kuralları bellidir. insanlar gündüz aktif olan canlılardır. bırakalım geceleri de lüferler, fener balıkları, at kestaneleri, yengeçler, mürenler denizde at koştursun.
Magosa'da ki tecrübelerime dayanarak diyebilirim ki denize girmenin en güzel vaktidir.
eğlencelidir. deniz gündüzden daha güzel olur. evet.
boğulma tehlikesi geçiren şahsım için gecesi de gündüzü de aynıdır.
korkunç sesler, iğrenç koku, tad.
Guzeldir ozellikle hafif dalga da varsa sahille denizin bulustugu yerde uzanip bol yildizli gokyuzunu izlemek daha da guzeldir.
Dün ilk kez yaptığımdır. Aşırı zevklidir.
Gündüz bile korkuyorken gece girmenin manyaklık olduğunu düşündüğüm aktivite.
fakirlerin sevdiği eylem. gece havuza girmek nedir bilmezler. evet.
Hele de sessiz sakin kimsesiz bir yerse cıbıl cıbıl girmenin keyfi vardır.
okuduğum dönemde alkollüyken yaptığım ve zevk aldığım tek aktivite bir de ocak ayında hem de egede . şimdiden üşüdüm içim titredi yani
gittikçe incelen ozon tabakası ve bunun tetiklediği küresel ısınma yüzünden dünyayı resmen mikro dalga fırın gibi ısıtan güneşin yol açtığı cilt yaşlanması, cilt lekeleri ve cilt kanseri gibi sorunlara karşı alınabilecek tek önlemdir.

ya ilkbaharda tatil yapın ya da yazın yapacaksanız gece denize girin yahut haşema tarzı uv koruyuculu kıyafetler ile yüzün. güneş kremleri artık korumuyor.

cilt kanserlerinde ve cilt sorunlarında adete patlama var ve fail belli : güneş..
Herkesin denemesinin gerektiğini düşündüğüm şeydir.
korkuyorum biraz bu yüzden hiç gece girmedim.
Ankara da ayrı bir keyflidir.
Sömestrda yapmayı planladığım eylem. Geriye gaza getirilecek iki arkadaş kaldı..
sırt üstü su yüzeyinde kalıp yıldızları izlemesi muazzam güzellikte olan aktivite. gündüz gözü gittiğiniz uzak mesafeler gece vakti sahiden korkutuyor.
Ürkütücü olabilir.
Dolunay vakti tercih edilesi aktivite.
Her dolunay ozendigim ama hic oyle arkadaslar bulamadigim icin cekindigim eylemdir. gerci ben korkarim sanirim. Ya da korkmam. Biri benle gelsin.

Edit: ayagima bi sey degerse kalp krizi geciririm.
Alttan canavar mı çıkacak, balina mı, Jaws mı belli olmadığı için pek yapılamayan ekşın.
antalya da öğrenciyken konyaaltı sahilinde çok yapmıştım.
sevismeyeceksen çokta bir numarası yok.