bugün

entry'ler (185)

ilk cinsel deneyim

Olduğu gün için yer ayırttık tam buraya...

vampirlerin gerçek olması durumunda olabilecekler

Biri gelip ısırsın beni ben de olacam.

ben bu yazıyı gelecekteki çocuğuma yazdım

Çocuğum senin olma ihtimalin çok zordu çünkü annen olması gereken kişiye karar vermem şuan çok zor yanlış anlama ihtimaller çok olduğundan değil ne kendime ne de başkasına seni sen yapacak kadar güvenmek.. ya çok karanbole gelmiş olacaksın ya çok mantıklı bir evliliğin meyvesi yada ve inşallah büyük bir aşkın meyvesi..
Be çocuk sana sahip olmak güzel de geleceğin yer güzel değil be senin ailen dünyayı daha güzel kılacak bir şey yapmamış olacak ve istesede yapamayacak kadar korkak.. ama her şeye rağmen geleceksen sen bir şeyleri değiştir önce kendini sonra çevreni ve bir gün de dünyanı...
Ama her şeyden önce benim önce evlenecek bir eş bulup sonra obama evlenmeye karar vermem ve sonrasında sana karar vermem gerekiyor ve bunlar benim için çok zor...

Edit: Yıllar sonrasında gelecek edit için ayrıldı.

gece yatmadan önce kurduğunuz hayaller

Hiç bilmediğim bir yerde hiç tanımadığım ama aşık olduğum kişi ile beraber mutluluk masalları... belki de hayaller de yaşıyoruz dur sadece he.

nick önerileri

(bkz: savcılarduymasın)
(bkz: ailemekimhaberverdi)
(bkz: benimahkemeyevermeyinduyanoluyor)

izmirli kıza izmirli kız muhabbeti açmak

Ne muhabbeti açabilirsin ki başka çorumdan bahsedecek değiliz dedim içimden ama..

mustafa kemal atatürk

Kelimeler kifayetsiz kalır seni anlatmaya. Çok yaşa MUSTAFA KEMAL PAŞAM çok yaşa...

geç kalınan şeyler

Belki de en klişe ama en acı olanı hayat. Bütün yapamadıklarımızı karşılar nitelikte.

sabah erken kalkmayı icat eden şuursuz

Sanki iki saat geç gitsek işe batacaklar ne yani ha güneş doğmadan ha doğduktan sonra akşam bayınca çıkalım...

yanlış bilinen kelimeler

kullandığım kullanmadığım ama sonuç itibari ile çok yanlış bildiğim kelime varmış dedirten başlık.
sağol sözlük.

şuan aklıma gelmedi ama gelince bende size katkı sağlamaya çalışacağım.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

"heh bi burada eksiktiniz tam oldu" dedim resmen takip edeni takip eden cins bunlar.

her ilişki sonrası daha da kirlenmek

kirlenmek doğru kelimedir bilemedim ki zira akıllanmak, çakallaşmak, gözü açılmak, üstten ağzı yanmak gibi kelimeler belki de daha iyi açıklayabilir ayrılık sonrasında kalanları. bazen parçalanmış bir yürek, arkada bırakılmış, hafızaya kazınmış anılar ki acısı çok acı tatlısı çok tatlıdır nasıl unutursun onları. bir başkasına sarıldığında ya da bir başkasına karşı bir şey hissettiğinde aklına gelmez mi? o güzel ve kötü anılar. aynısını yaşama korkusu mudur? yoksa karşında ki yeni(!) kişiye yapılmak istenmeyen haksızlık duygusu mudur kirlenmişlik hissini yaratan? bir kağıt üstüne kaç kere yazı yazılabilir bir kağıt kaç silgi darbesine dayanabilir ki?
ya da bunlar gibi duygusal değilde sadece bir beden kirliliği ise mesele üstünde durmaya hiç gerek yok beden kirliliği geçer de ruh kirliliğini nasıl geçer?

sözlükteki kadınların kalorifer peteğine benzemesi

ancak bir gider borusundan çıkabilecek bir benzetme.
(bkz: entry nick uyumu)

0 km kız

yeni doğmuş kızdır.
yürüdükçe kilometresi artar ortalama bir evlenme yaşına geldiğinde ise 1000 kilometre civarında yürümüştür sanırım * he bir diğer bakış açısı ile bakıldığın da ise 12 yaşında regl olmaya başladıysa 20 sinde evlense 20-12=8 ve 8*12=96 kez yaklaşık regl olmuştur ve baya yıpranmış olur oha lan bu hesaplara göre baya hurda alırız biz.
(bkz: saçma sapan konuşma)
(bkz: ağzına kürekle vurulası insanlar)
(bkz: insanları gereksiz sınıflandıran mal)
vb.

sözlük yazarlarının yaşları

beyin yaşı:3,5-5 arası falan.
beden yaşı:26
hissedilen yaş: 15 bilemedin 18.

kız sevgiliyi test etme yöntemleri

sen test edersin o allem eder kallem eder ama yolunu bulur.
(bkz: boş işler bunlar)

sözlük yazarlarının öğrenim gördüğü üniversiteler

uludağ hariç her üniversite de okuyan yazarlar.
(bkz: sakarya üniversitesi)

2015 avrupa birliğine girelim mi anketi

bizi olduğumuz gibi kabul edeceklerse girelim yok hala bizi yolmaya çalışacaklarsa artık bu sevdadan vazgeçelim zaten adamlar bizim ağzımıza gözümüze sıçtı bu saatten sonra isteyecekleri büyük yüzsüzlük olur ki yüzsüzler hep daha fazlasını istiyorlar. neyse işte işin özeti girmeyelim.

tesbihler bir lira

bu ne lan öğretmenin sen bunu bin kere yaz diye ödev vermesi gibi. "amaaaaan tanrim didim"

atatürk ün döneminde hiç üniversite kurulmaması

cahillik kötü hem de çok kötü insan araştırmadan etmeden öle yazınca ortada bok gibi kalma durumuna örnek önerme.