gündüz denediğiniz bir yerde, dolunayın yakamozları arasında karanlık sularda anadan üryan kulaç atmanın keyfine varılmasıdır.
Yaklaşık yarım saat önce yaptığım eylem.tek kelime ile enfes.
Ayağımıza her değen şeyi camgöz köpek balığı sanıyoruz amk. iyi değildir.
Mükemmeldir. Ama en güzeli kafanın hafif mayhoş olması ve havanın da yağmurlu olmasıdır bence.
Gündüzken girilmiş ve daha önce tanışılmış deneyimlenmiş bir kumsalsa çok keyifli bir eylemdir. Güvenliğimden emin olur girerim.
iç Anadolu da yaşıyorsanız başlık size çok uzaktır.
Terapi gibi güzel bir şey. Alttan ne gelebilir ayağına ne deyebilir böyle korkular saçma bence.

Ben de iki saat önce geldim eve denizdeydim. Çok dalgalıydı. Ay da yoktu karanlıktı dalganın boyutunu göremediğim için biraz ürktüm o kadar. Bir de kimse derinde yüzmüyordu kıyılar da sıkıcı.
Gündüz girmekten daha keyiflidir.
Gündüz güneşin altında kavrulursun. ama gece öyle mi ay ışığı altında..
deniz kenarında dalga sesiyle yetinilmesi gereken durumdur.

ürkütücüdür.
Her insanın tatması gereken duygudur. Şu hayatta yaşanılması gereken her şeyi yaşamalıyız.
(bkz: fear)
Güzel bir hazdır ama ışıklı cadde kemerlerinin oraları olursa daha iyi olur. Karanlık bir sahilde yuzerseniz onunuzu göremezsiniz ve karşınıza ne çıkacağını da kestiremezsiniz.
Oldukça güzeldir.
Hem gündüze göre sakin hem de güneş yok.
Dolayısıyla yanma ve sıcaktan bunalma derdi yok.
Kesinlikle tavsiye ederim.
dolunay zamanı girilmeli ki yakamozlarla birlikte yüzülsün. anadan doğma girilmeli ki su ile beden arasındaki engeller kaksın.
su gündüze nazaran ve sanılanın aksine daha ılıktır.
balıkları, bacaklarınıza pıt pıt pıt çarptığında hissedebiliyorsunuz. gökyüzüde suda sakin ve karanlık, güzel bir deneyim.
Bir kere niyetlendim, gece denizde in cin top oynuyor çarpılırsın dediler geri çekildim.

Korkarım lan ben aiy.
alkollüyken çok daha güzeldir.
Güzel bir eylem.
Bi o kalmıştı zaten amk.
harikadir. tavsiye edilir. sadece basilan yer gorulmediginden plaj ayakkabisi yada terlik önerilir.
Saçma bir durumdur. Evet.
bir gün mutlaka deneyeceğim ancak bunu düşünmek biraz beni ürkütüyor.
Gece havuza girmenin yanında tırt kalan eylem.
Çok zevkli deneyin mutlaka.
Karadenizde yapmayın.