bugün

ucuncu nesil son model bir yazardır. nicki dikkatimi cekmıs, hosgeldın dıyesım gelmıstır.
yeni bir yazarmis hosgelmis * geberip gitmesin...iyi olmayacak cunki...
Genellikle insanların sevdiği kişileri korkutmak için kullandıkları bir cümledir.Ama kişi hayattan sıkıldıysa da bu cümleyi sarf edebilir.
Ayrıca 3. nesil bir yazarmış.Hoşgelmiş.
3.nesil yazarmış hoşgelmiş nesildaşım oluyo bu durumda.*
bende hiç boyle dusunmedim mi evet dusundum ortak yanlarımız olabilir bu yazar kardeşimizle.
annemin bize ne zaman sinirlense sarf ettiği cümle.
varlığınızın kimseyi memnun etmediği,kendinize de acı verdiği durumlarda akla gelen çözüm."ölmek" değildir akla gelen "gebermek"tir.kendinize bunu daha çok layık görürsünüz.
çok düşünüp hiç cesaret edemediğim durum. nietzsche de cesaret edememiştir nihayetinde.
ayrıca 3.nesil arkadaşımızda hoş gelmiştir.
(bkz: negzel)
sinirlenince söylenen sonra da pişman olunan ifade
(bkz: yaşamak istemem artık aranızda)
niki pek bir ergen havasinda dahi olsa bu herif yasini basini almistir. kendisini uzun zamandir net uzerinde tanimaktayim ama gelin gorunki son 2 aydir o online ben online selam sabah vermeyiz birbirimize. rahatsiz miyiz? elbette degil. neyse film sever kisilik. anarşist ve oruç tutan bünye. falan filan
bir siktirip gitsem iyi olacak. gebermek icin cok sikt.rmem lazim. gencim daha...
entryleri ile nickinin hakkını veren yazar.
bazı anlarda kurtuluş olarak düşünülen bir eylemdir.
(bkz: sen bize lazımsın)
benimle birlikte 3.nesil yazar olan insan. *
bir ninja gerektiğinde 4 kollu olabilir gibi kahramanlık öğretilerini benle paylaşan alt süper kahraman. hey dostum bir sözlüğe iki süper kahraman yeter diyerek kendisini yardımcım yaptım, kendisi böyle istedi daha doğrusu. karate kid'teki daniel san olacağına miyagi san olmayı tercih etti. kamelyalı yazlığımda otururken plastik ördeğimi pıçaklayan komşu çocuğundan öcümü almak için tüm kötüler adına açtığım savaşta bana yardımcı olan yazar dostum, her gün bi günaydınını naberini nasılsınını eksik etmeyen bir insan evladıdır. değerini bilin, "pukuaaah"larımla aklınızı alırım *
(#715829) sayılı entry siyle evlatlarını gözünü kırpmadan, coşku içerisinde askere gönderen türk ailelerine, vatanını canı pahasına savunan ve bundan en ufak bir rahatsızlık duymayan türk askerine hakaret etmiş yazar.

ilave: silinmiş söz konusu entry. yazarımız zorunlu askerlik başlığının altına ''ülkedeki salakların rahatsız olmadığı kavram'' yazmış ayrıca bunun türk milletine karşı bir hakaret içermediğini iddia etmişti. tuhaf.
(bkz: geber ulen) * * *
güncel Önemli Başlıklar