sol bekten sol açıklığa devşirildi. yakından kale arkasında durursa şaşırmamak lazım.
an itibariyle beşiktaşın ilgilendiği topçu.

kaynak: ntvspor alt yazı.
Yeni stadın tapusunu bale in üzerine yapacaklarmıs.
beşiktaş'ın ronaldinho ile beraber bir başka transferidir.

bu sene şampiyon Beşiktaş lalalallalala.
beşiktaş'ın kulübü satsa yine de alamayacağı topçu.
başiktaşın beşiktaş ilçesinin tamamı+stad+49 yıllık gelir+filip holosko+bir miktar para vererek aldığı topçudur.
Beşiktaş'ın Trabzonspor BURSASPOR VE KASIMPAŞA ile beraber ortaklaşa 6 aylığına kiraladığı futbolcu.her hafta bir takımda oynayacakmış.
son zamanlarda ronaldo ile karşılaştırılan ancak gerçek ronaldo' nun manchester united da kaldığını düşünen benim için ronaldo gibi winner olmayan futbolcu. bunda oynadığı mevkinin etkiside olabilir. kabul etmeliyim çok klas fazlasıyla teknik ancak 100 küsür milyon euro verilerek alınacak bir futbolcumu orası meçhul.

ayrıca bu adam sol da oynuyorsa ronaldoyla arkalı önlü nasıl oynayacaklar onu merak etmekteyim.
abartılan ama iyi topçu.
Not:beşiktaşa hayırlı olsun.
iki maç sonra Beşiktaş ın çocuğu bale tezahüratlarına konu olacak olan futbolcu.
bazı kesimlerin zorla Beşiktaş'a itelemeye çalıştığı futbolcu.
hiçbir zaman bir gigs olamayacak ama class bir futbolcudur.
yakın zamanda real madrid denen zengin züppe takımına 80 milyon euro bedelle satılacak olan overratad topçu.
çok iyi topçu, terminatör gibi de fiziği var. ancak bu kadar çok konuşuluyor oluşunun ve über astronomik paraların öznesi oluşunun ana sebebi britanyalılar' ın david beckham' ın yerine koyabilecekleri "superstar" anglosakson bir figür yaratma ihtiyacıdır. yani olay bana birazcık götü kalkıklık gibi geldi afedersiniz.
Çok iyi oyuncu lakin 110 milyon € etmez.
reel piyasa değeri 35-40 milyon avrodur.
parmaklarını birleştirmek yordamıyla kalp yaptığı gol sevincinin patentini satın alan tuhaf bir pokemon.
Ben olsam bu adamı bek mevkiinde oynatırım.
bu adam eğer 100 milyon euro arti fabio quentrao karşılığında transfer edilecekse değil bu yıl futbol tarihinin en büyük kaziği olur. ederi en fazla 30 o da yaşı nedeniyle .
Bu adam eğer 110 milyon euro ise. Bizim salih uÇan 150 eder. Hem genÇ hem yetenkli.
bu adam real madrid'de transfer olup, gelen paraylada andre villas boas 4 tane yıldız alıcakmış
transferi oha dedirtmiştir.. ronaldo'yu bile solladı..
real madrid formaları satışa çıkmıştır bile.
real'e transfer olduğunu en başta söylemiştik kimse inanmadı. dedim dedim ne oldu?
çok ciddi meblarlarla real madrid'e transfer olacak futbolcu bu transfer gerçekleşirse eğer bizzat kişi zinadine zidan olacaktır çünkü ğeçmiş bir kaç ayda eski real madrid'in inşa edilmesi için bir ugraş vemiştir

zidane'in kafasındaki los galacticos kadrosu bu sezon oluşurmu bilmem ama şuan o kadroya sahip barcelona var zaten. gareth bale'nin transfer olması önemli bir artı olacaktır real madrid için gareth bale'nin yetenegi tartışmaya fazla gerek yok sanırım çok degerli bir oyuncu oldu şimdiden. tabi ondan beklentiler çok büyük oldu. bir anda
bale bu beklentileri karşılayacak potonsiyele sahip bir oyuncu ama ilk başlarda sıkıntı çekerse kimsenin şaşırmaması lazım önemli olan büyük takımın oyuncusu olmak. eğer real madrid'de büyük bir oyuncu olmayı başarabilirse ozaman ronaldo ile çok önemli işler başarbilirler.