entry'ler (25)

beşiktaşlıların kalkan götü

Bugün yer seviyesine inmiştir. Saygılar.

beşiktaş taraftarının sahayı basması

Ağır geldi yavrucaklara herhalde. Hani 4 atcaktınız lan. 8taş bu tek başarıları maç kazanmak o da arada bir.

galatasaray

Bazı matematik cahilleri tutturmuşlar 6 diye ama haberleri yok ki kendileri tarih boyunca hep 7 yemişler. E tabi onlar da bi şekilde başkasına çamur atıp kendilerini aklamaya çalışıyor. Onlar da haklı.

prince of persianın en iyi bilgisayar oyunu olması

Hiç black ops, pes veya far cry 1 ya da 3 oynamamış kişi beyanı. Saygılar.

22 eylül 2013 saat 19 00

8taşın galibiyet serisine son verilecek maç saatidir. Bunlar 4 maç kazandı diye kendilerini şampiyon zannettiler. Bu maç söneceklerdir. Saygılar.

beşiktaş ın galatasaray ı 42 0 yeneceği gerçeği

Gerçeklikten çok uzak yazar (!) beyanıdır efenim. Saygılar.

avrupa da kendi sahasında 6 gol yiyen takım

Hiç katılamamaktan daha iyidir efenim. Ayrıca 10 da yese türkiyenin en iyi takımıdır.

yetiş ya sabri

Oyuna girmesi gereken über top tepici. Ciddiyim girmeli.

galatasaray yenilirse götüme biblo sokuyorum

Bu başlığı açan arkadaş yavaştan hazırlanmalı malum burdan maç dönmesi zor.

drogba nın duran topları kullanamadığı gerçeği

Ulan vurma artık şu topa dedirtmiştir zaten koştuğun yok bişey yok tek yeteneğl fiziği olan bu dallamaya biri dur demeli bu da inşallah selçuk olur. Saygılar.

francisco roman alarcon suarez

Geleceğin madrid inin 10 numarasıdır efenim söylemedi demeyin. Saygılar.

kusura bakmayın ama hakem bildiğin galatasaraylı

Penaltı dışında yanlış önermedir efenim. Saygılar

dany nounkeu

Bi pot kırmazsa gecenin yıldızıdır kahramandır sonuçta adam ronaldoyu bildiğin oynatmadı. Bruma oyuna girerse belki bişeyler yaparız. Luka yı da durdurmak gerekiyor yoksa daha çook gol yeriz. Saygılar.

galatasaray daki 55 numaralı oyuncu

Reyizdir, kaptandır o olmasa kime güleriz. 2 numaralı ortasıyla, tek kişilik baraja atmasıyla, antrenmandaki hareketleriyle gs mizin gururudur.

17 eylül 2013 galatasaray real madrid maçı

Madrid bizim içimizden geçecektir. Koyu gs li olmama rağmen eniyi ihtimalin beraberlik olduğunu düşünüyorum. Gerçi ancelotti ile madrid te büyük düşüş var ama bu adamların kötü hali bile çok iyi.

futbol bilgisi iyi olan yazarlar

Kısa ve net olarak benimdir efendim. Saygılar.

real madrid de futbolcu olmak için gerekenler

Tip, fizik gücü ve hızdır ha bir de teknik var.

aşmış şarkı sözleri

Karın oldum eriyorum. güneş olma yamacımda. ırmağın olurum senin. suların önünde durma. hayko-fırtınam.

muhteşem üçlüler

Messi, xavi, iniesta der tek geçerim. Saygılar.

25 ağustos 2013 bursaspor galatasaray maçı

Bursaspor iyi oynadı tamam kabul ama ezmek bu oyun ile söz konusu bile olamaz GS ruhuyla isteyerek oynadığı hangi maçı kaybetmiş. Bs bugün çok iyi motive olmasına karşın gs maç bitse de gitsek havasında idi bakıyorumda bs liler beraberliğe çok sevindi. Bu da gs nin büyüklüğünü kanıtlıyor. Saygılar