bugün

(bkz: maicon douglas sisenando)
Yeni nesil yazar.
008
(#13329250) haftasonları ve hafta içleri ne kullandığını merak ettiğim yazar. **
(#13329716) oscar'ı müzik ödülü sanmasının ardında inceden gizli bir ima vardıysa da kaçırdığım, nesildaş yazar. hoşgelmiştir.
(#13390194)

çük boyutunu açıklamış yazar. iyi de niye? neden yani? vay amk! hatta, why amk?
8. nesil bir adet yazar. kendisine 14 cm penisin hiçte uzun olmadığını belirtmek isterim, buyüzden penis ölçülerini sözlükte defalarca tekrarlamamasını öneriyoruz. başka bir deyişle:
(bkz: bamya)
(bkz: seninki kaç santim)
(bkz: yine mi bamya)
(bkz: manchester united/#13373384) yazısı ile futbol bilgisinin seviyesi ölçülebilecek olan yazar.
bu da farklı başka bir troll. hiç olmazsa zararsız arkasından geyik çevrilebiliyor. ama yine de;

(bkz: önce güldüm sonra bastım eksiyi)
çok başarılı bir yazar. yep yeni bir sentez ile karşımızda. kendisine yayın ve yayım hayatında başarılar diliyor ve yılmaz vural gibi takla atıyorum.
(#13494099) entrysiyle yardıma ihtiyacı olduğunu düşündürmüş yazar.
sözlüğe yalan yanlış bilgiler içeren entryler giren yazar. amacı ne merak etmekteyiz.
ağzından çük düşmeyen yazar. *
(#13532147)
(#13532161)
Yazar burda:
a) çok sarhoş ne dediğini bilmiyor;
b) şizofren ve iki kişiliği ayrı ayrı başlıklarda zıt entriler giriyor;
c) akli melekesinde bir tuhaflık var;
d) normal insanların anlayamayacağı ulvi bir ironi/ erişilmez bir espri yapıyorum sanıyor;
e) hepsi
bir an önce sözlükten uzaklaştırılması gereken kullanıcı. keza kutsal bilgi kaynağını kasten yalan/yanlış bilgilerle kirletmektedir. ha bundan ben mi zararlı çıkıyorum? hayır, umrumda değil.
kafayı kızların kokusuyla bozmuş yazar.
garip bir ironi anlayışı olan yazar.
(#13710640) sonrasında gelen (#13710647) entrysini nasıl bir mantık çerçevesinde yazdığını merak ettiğim yazar.
"Sus lan artık" denilesi yazarıdır. Silmeyen moderasyonu allah top etsin.

Sus lan artık.
Saçmalama sınırlarını zorlayan yazar. En yakın zamanda silik olmasını diliyorum.
birader allah aşkına yazma artık.
cinsel fantezilere girişmeden önce bazı aşılar yaptırmaya ihtiyaç duyması muhtemel yazar.

(bkz: yeni kaka yapmış sevgili poposu koklamak)
ağır liseli bir abaza.
(bkz: #13917896)
(bkz: #13917913)
allahını seven şunun üstüne karı atsın dediğimiz yazar.
beyni sadece belden aşağıya çalışan yazar.