bugün

Tam da babamı özetleyen hayat tarzıdır. Her ne problem olursa olsun umursamaz tavırları ile beni her seferinde oldukça şaşırtmaktadır.
annem gittiğinden beri ansızın bir şeylerden gözlerim doluyor.
bu defa da bu şarkıdan oldu.
https://www.youtube.com/watch?v=H450BoeBA8c

anam olacak kadın... sana böyle hitap ederdim kızdırmak için.
ah be kadın eğlenecek günlerimiz yok muydu daha?
Çok mu dertsiz duruyorum uzaktan bakınca, çok mu kalender sandınız dert anlatmayıncaaa.
candan erçetin'in anlamlı şarkısı.
Gamsız hayat, herkese başka sunar garip oyunlarını
Gamsız hayat, herkese başka kurar kahpe tuzaklarını
Gamsız hayat, herkese başka sorar geçmiş hesaplarını
Gamsız hayat, herkesi başka yorar görmez gözünün yaşını
iflah olmaz melankoliklerin şarkısı. Canımız kıymetlimiz candan Erçetin iyiki varsın.
görsel

Youtube’da şarkının altında en çok beğeni alan yorum

Aynen öyle.
90ların şarkısı.
damsız hayattır oh mis.
Candan ablanin bize hediyesi dir.
çok naif ve kalite kokan yanılmıyorsam 2000 çıkışlı candan erçetin şarkısı. eskiler mi güzeldi, yoksa biz mi güzeldik muhabbeti var ya. bence biz eskiden daha masumduk. ondan seviyoruz. buruk bir hissiyatla özlem duyuyorum masum günlerime. "çok mu dertsiz duruyorum uzaktan bakınca, çok mu kalender sandınız dert anlatmayınca.
ilkokul 7. sınıftayken çıkan bir şarkıydı. Candan Erçetin'e hayran birisi olarak diyebilirim ki en iyi şarkısı gamsız hayat. arka fondaki görüntüler aslında ne fason, ne boş bir yerde ölmeyi beklediğimizi gösteriyor...

hayatı seviyoruz ama...
kadınsız bir hayattır. çok mu çaresiz gördünüz uzaktan bakınca?
https://www.youtube.com/watch?v=H450BoeBA8c
harika bir şarkıdır.
her dinlediğimde hüngür hüngür ağladığım candan erçetin parçası.

" çok mu güçsüz duruyorum derdimi paylaşınca,
çok mu çaresiz dersiniz dertten ağlayınca ? "
Gamsız hayat herkesi başka yorar.

Bir Candan Erçetin şarkısı.
"cok mu kalender sandiniz dert anlatmayinca?"
soylemeye dilin varmadigini sarki yapmis candan ercetin ve aylin atalay, bir guzel de soylemis ercetin.
herkesi başka yorar. inanmazsaniz birde ablamiza sorun! (bkz: candan Erçetin)
Gamsız hayat,herkesi başka yorar görmez gözünün yaşını.
(bkz: 452)
sabah sabah insani melankoliye nuksettirir.
bu konuyu irdeleyen filmler arasında tetikcinin gecesi olarak çevrilen tom cruise filmi colleteral vardır.
candan erçetin'in söylediği harika bir parça. aradan yüz yıllar geçse de bıkılmaz.
hayat bir nedene bağlı olmaksızın vardır. bir talebi olmadığı için dert edeceği bir durumu da olmadığından gamsız olduğu kabul edilir.