bugün

entry'ler (405)

16 temmuz 2016 boğazı kesilen asker

Evet bir bayanım ve askere gitmedim.. ama ben askerlerin verilen emirlere uymak zorunda oldugunu ve bu çocukların vatanına ihanet etmeyecegini biliyorum. Vicdanı aklı mantığı olan her insan tek bir fotoğrafla bile onların masum olduğunu görebilir. Onlar sadece piyon,vatan haini olsalar gencecik yaşlarında askere gidip canları uğruna bizi ve ülkemizi savunmazlardı. Ve bugün olaylardan haberi bile olmayan masumları kemerle dövüp köprüden atıp boğazlarını kesen şansiyetler, o kıydığınız canlar olmasa siz de olmazdınız.. gercek suclularin canı yanmazken kendi evlatlariniza nasi kiyarsiniz. dilerim ki ömür boyu bunun vicdan azabını çekesiniz..

evlenme teklifi etmek

Her genç kızın hayali olmasına rağmen sadece hayalde kalan olaydir.

yazar nickinden derdini tahmin etmek

Hepbisozlugeuyeolmakistemistim: hep bi sözlüğe üye olmak istemiş ama eli değmemiş.

sevgilisiyle pasta yapan erkek

Aranılan erkek tipidir. Kadınları mutlu etmek aslında bu kadar kolaydir.

düz vites kullanıp format atan kız

Abisi veya abileri olan her genç kızın başına gelebilir.

eliyle lahmacun yiyen kız

Kızın göbeğinden zeytin yiyen serdar Ortaç zihniyetli biri yazmış sanırım bunu. Ya Neresiyle yiyecek arkadaşım.

kadınların nefret ettiği erkekler

Birincisi karşısındaki kadın veya erkek olsun onu aşağılamak ya da dayak atmasi.ikincisi trip atması. Allah aşkına bi ortasını bulun.

ilk maaşla alınan ilk şey

Henüz almadım ama aldığım gün eve koca bi tepsi fıstıklı baklavayla gidicem.

ben bu yazıyı anneme yazdım

Değerini bilemedigim zamanlar oluyo.beni affet derken bile çoktan affettigini biliyorum. Iyiki benim annemsin.

rüya ile gerçeği ayırt edememek

Birilerine bişeyleri anlatmışım ama bu rüya mi gerçek mi hala bilmiyorum. O yüzden konusu açıldıkça konuyu değiştirmek zorunda kaldığım doğrudur.

küfür

Şüphesiz rahatlatır.

annenin akılda kalan sözleri

-doydum anne
-ekmeksiz ye bişey olmaz.

fiyat yazmayan restorant menüsü

Yasak olmasına rağmen öğrencilerin üç buçuk atarak sipariş verme durumudur.

tavuklu pilav vs pilav üstü tavuk

Pilav üstü tavuk. Hatta bazen pilav üstü nohut bile olabilir.

durduk yere gelen evlenme isteği

Tatlı bi bebek görünce canlanan istek. Sonra onun ağlamasıyla vazgeçmek.

3 türk kahvesi 1 amerikano ya 200 dolar ödemek

Oha lan. Ben kafede bile evde içerim nasılsa diye 5 tl vermemek için icmiyorum. Bok içsinler.

bir erkeğin en tatlı yeri

Gülüşüdür deyip bir klişeye imza atmak istiyorum. Ama öyledir .

yasemin kay allen

Güzel mi çirkin mi bilemem ama kadında garip şekilde fazla bi iticilik var.

öğrenci yurdunda alkol tüketmek

Hiç yüzümüz kizarmadan kyk nın yangın merdiveninde masa kurup yaptigimiz eylem. Asıl hayatı Öğrenciler yaşıyo diye boşuna demiyorlar.

erkek dediğin

Değer bilsin yeter be.