bugün

bu seneki yaptıklarıyla yıllardır taraftarı olduğum halde bu seneden itibaren gözümden düşen takımdır.on binlerce taraftar kış soğuk demeden destek vermek için maça gidiyor, gsstore'dan alışveriş yapıyor ama takım yöneticileri oldukça duyarsız bu konuda.Bu kötü gidişe dur demeden maçlara gitmekte yok, alışveriş yapmakta..
inanılır gibi değil. hala gidip arjantin'den brezilya'dan futbolcu alıyorlar. ulan bir de 4 milyon dolar veriyorlar. o kadar güney amerikalı futbolcuya 4er 5er verceğimize, agüero'yu alırdık şimdiye!
görsel
yeni yılda başarılı olmasını herşeyden çok istediğim spor kulübü. aslantepe' de en azından avrupa ligi' ne gitmek için savaşacağız.
2011 de aslantepe de oynamayı hakedecek futbol sergilemesini dilediğim takımım.
UEFA ve SÜPER KUPA'nın sahibi olan tek Türk takımı. Şu sıralar pekte ıyı durumda olmasalarda tarihi başarılarla dolu.
taraftarlarının hala uefa kupası ile yad ettiği takım. durum o kadar vahim demek, vah vah!

edit: aha şimdi de platini startını verdiler, durum sandığımızdan da vahim demek.*
platini der ki
büyük takımlar aldığı kupalarla küçük takımlar ise yendikleri büyük takımlarla övünürler. Yani olay şu dur ki gs ligi sonlarda bile bitirebilir ama bu tarihinde kazandıgı kupaların başarıların konuşulmasına engel degildir.son olarak türk takımları arasında
"biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu" gerçegi vardır.
2010 yılındaki kötü performansından dolayı taraftarlarının sinir sitemini pert etmiş spor kulübü.
2011 de aslantepe de yepisyeni zaferlere koşmak ümidiyle dolup taşıyorum uleennn..
2010-1011 de iyice salan ve su sıralarda tarihi dısında hakkında konusulcak olumlu bisey bulunmayan futbol takımı.
türkiye' nin güzide futbol takımlarındandır.
tüm şubeleri korkunç derecede kötü yönetilen şirket.
yönetime yalvarıyorum. bıraksınlar.
yapamıyorsunuz bırakın artık.
yeni stadyum ile yeni bir başlangıç yapsın şu takım.
3 sene önce bedelsiz gönderdiği adamı 2 futbolcu+ az miktarda para karşılığı geri alan ve bu transferle azımsanmayacak sayıda taraftarını sevindiren takım. ezeli rakip de olsa insan bu hallerine üzülüyor tabi.
şaka len kim üzülüyo beter olun amk.*
rakipleri havaalanlarında dünya yıldızlarını karşılarken necati ateş transferi ile bombayı patlatmış kulüp.
artık icraatları midde bulandıran bir yönetime sahip olan takımım. kazım kazım'ı düşünüyorlarmış. rakiplerinden biri çok iyi bir kadro kurmuş (fenerbahçe) diğeri (beşiktaş) devre arasında bile simao, almeida gibi adamları alırken bizimkiler yok necati yok kazım diye tutturmuş. hadi necati'ye ali turan vs'den kurtulacağımız için eyvallah ederiz de kazım ne lan? disiplinsiz diye keita'yı (ki kendisi ligimizin en iyi sağ açığıydı) gönderen adamlar kazım kazım'ı transfer etme'yi düşünüyorlarsa ya bu adamlar hain ya da zeka seviyelerinde bir problem var.
kesin olan bir şey yok tabi ama eğer gerçekleşirse bu transfer scoutgs adminleri forumlarını kapatacaklarını açıklamışlar. ama ne yazık ki biz taraftarlığımızı askı'ya alamıyoruz. tek çare istifa etme şerefliliğini bile gösteremeyen bu adamlara, yönetim süreleri bitene kadar katlanmak.
(bkz: Ali Turan)
(bkz: Mustafa Sarp)
(bkz: Gökhan Zan)
(bkz: Servet Çetin)
(bkz: Hakan Balta)
(bkz: Aykut Erçetin)
(bkz: Serdar Özkan)
(bkz: Barış Özbek)
(bkz: Ayhan Akman)
(bkz: Aydın Yılmaz)
(bkz: Colin Kazım Richards)
bir beşiktaşlı olarak hüzünle izlediğim ezeli rakip ezeli dost, aynı yönetim ve transfer hatalarını beşiktaşın yapıp yıllarını kaybettiğini görmüş biri olarak galatasaraylılara sabır dilerim.
yazıklar olsun yönetim. ne yapmaya çalıştığınızı, amacınızın ne olduğunu anlamış değilim.

taçsız kral metin oktay
tek aşkıydı galatasaray
senin gibi cimbomluyu
unuturmu bu taraftar
kazım kazım'a vereceği para yıllık 1.250.000 euro + maç başı 16.000 liradır. paranız çok geldi lan galiba.
bu sezonki muhteşem hamleleriyle beni benden alan, içimi daraltan, ömrümden ömür çalan bir takım olmuştur. adnan kardeşlere çok diyecek sözüm var ama kısaca; ismail yk'dan gelsin, (bkz: allah belanı versin)
yakında guizayı da alırsa hiç şaşırmıcam.
bir futbol takımı. ezeli rakip, ebedi dost. çok değil 12 eylül 2009 tarihine geçen sezona geri dönelim. galatasaray ali samiyen stadı'nda beşiktaş'ı 3-0 mağlup ederken 80.dakikadan sonra rakip takımın başkanıyla takımıyla taraftarıyla dalga geçerken hiç bir sorun yoktu. bu sezona gelelim kapalı tribünde karılar kızlar - bu tezahüratı yapmayan asıl gs'li grubu tenzih ederim onlara kesinlikle değildir bu lafım - diye bir beste yapmışlar. beşiktaş taraftarının herkes tarafından sevilen sayılan gücüne güç katmaya geldik'e aklı sıra kontra yapan bu arkadaşlar şimdi artık rahatça tekrar yeter yıldırım demirören diye bağırabilirler. zira hak yerini buldu...
04.01.2011 tarihi itibari ile kazım kazım'ı transfer iddiaları doğru ise Galatasaray store, Gs Bonus, Gsmobile üyeliklerimi iptal etmiş alışverişlerimi kesmiş bulunuyorum.
kendi adıma sosyal sorumluluklarımı yerine getirmek adına.

galatasaray galatasaraylılarındır.
gönül verdiğimiz asrın takımı. bakın asrın diyorum. ama artık değil. not yet. ya da her neyse. izlediği politika o kadar berbat o kadar aptal bi biçimde ki. aklıma harry potter'da hermonie ve wisley'nin sarmaşıkların arasında kalması, h'nin sakince kurtulması ama w'nin çırpınarak boğulması geliyor. işte wisley galatasaray. bize bir hermonie lazım mına koyim.