bugün

düşünüp taşınıp sonunda hatanın nerde olduğunu çözdüğüm takımdır. sorun zencisizlik.

galatasaray'ın son yıllarda ayakta durmasını sağlayan song ve nonda vardı. futbolcuların maça konsantre olamamaları imkansızdı. sonra keita ve nonda oldu yine ayakta durduk. nonda'nın gidişiyle bu sayı 1'e inince yalpalamaya başladı takım. bu sezona sıfır zenci ile başladık ve durum ortada. devre arasında en az 2 zenci bekliyorum. takım ancak öyle adam olacağa benziyor.

bu takım uefa kupasını aldığında da 8 tane ganalı vardı altyapıda. siyahisiz olmuyor.

edit: herkes biliyor aslında sorun nerde ama bizi dinleyen yok. bari böyle yaklaşalım bu şekilde dinlenebiliriz.
görsel
http://www.youtube.com/watch?v=0pn9nQe3lFk&feature=player_embedded#!
parasız ama gönül zengini fedar klupp !!
2010-2011 sezonu için dördüncü forması belli olmuştr. bence gayet şıktır. kod adı ise ali sami yen stadı’nın ilk defa 1963-64 sezonunda kapılarını açmasını temsil ettiğinden 6364'tür.

http://foto.fanatik.com.t...0/12/24/fft1mm1289288.jpg
(gbkz: trt)'de yeni sezonda beleşe macları yayınlanacak takım.

(bkz: bank asya)
(bkz: gururluyum)
futbol adına ismine ve ruhuna hiç yakışmayan bir durumda olan takım.erkek basketbolunda çok iyi gidiyorlar.galatasaray demek sadece futbol demek değildir.
tartışmasız türkiyenin en iyi takımı.
tartışmasız türkiye nin ağlak taraftara sahip takımı.
galatasaray taraftarına ağlak,fener taraftarına dangalak denir.
(bkz: kümede kal galatasaray)
şu sıralar futbol a takımı hariç güldüren skorlar almaktadır. futbola verdiğimiz desteğin çeyreğini diğer aslanlara vermeliyiz.
kendisinden çok çekmiş, onları çok ağlatmış ezik febe taraftarlarını 2011 arifesinde meydana döken takım. gidin kendi sorunlarınızla uğraşın lan ne kadar kuyruk acınız var asgdasgdasgdagdagda.
1963 ali sami yen stadı:
http://3.bp.blogspot.com/...00/asyinaathalindecv3.gif
2010 türk telekom arena:
http://4.bp.blogspot.com/...58255f4_7GQSK_580x410.jpg *
galatasaray spor kulubü merkezi istanbul'da olan, özellikle profesyonel futbol takımı ile tanınan spor kulübü.
1905 yılında ali sami yen ve arkadaşları tarafından, öğrenci oldukları galatasaray lisesi'nde kurulan kulüp, futbol branşında 17 kere türkiye ligi şampiyonluğu ile 2000 yılında uefa kupası ve uefa süper kupası'nı kazandı.
büyük zahiyat var..

http://www.htspor.com/galatasaray/haber/585209-derbide-olay
bir galatasaraylı olarak fenerbahçe ile el ele verip o kendini bilmez o.ç larini mahkemeye vermesi gereken spor klübü.
taraftarının zihniyetini dün tekrar gördüğümüz "büyük" camia. u-17 takımına saldırıp dövmek ne lan!? götünüz yiyorsa türk telekom arena'da da saldırın ikinci yarıdaki maçta.
ama inşallah adam gibi bir tetkik ve araştırma sonucu gerekeni yapıp o kişileri bulurlar. bu çocuklar 16-17 yaşında daha, ayıptır ulan!
haa bir de aklıma gelmişken:
(#10313141) bu arkadaşa söyleyin çirkeflik konusunda kendilerini aşacak bir başka kulüp yok! örnek isterse vereyim; emre'yi de biz yetiştirdik zaten!
fenerbahçe u 17 takımına saldıran o yaratıkları tespit edip onların bundan böyle bırakın herhangi bir maça, galatasaray' ın dolaylı da olsa alakalı olduğu her hangi bir organizasyona, mekana(gs store) vs. girmesini engellemedikçe gözümdeki değerini yitiren takımımdır.
armaya, renklere aşkımız sonsuz lakin, bu yöneticilere diyecek söz bulamıyorum. 16 yaşındaki çocuklara saldıranlara diyecek lafım yok onlar zaten insan değil ama galatasray gibi büyük bir kulübün yöneticilerine, başkanına yakışan; o yaratıkları bulup gereken cezaları aldırmak ve sonrasında da o fenerbahçeli kardeşlerimizin gönlünü almaktır. asil galatasraylılık duruşu bunu gerektirir zira.
malum kavga olayında olaya karışanları tespit etmek, onları gerekli mercilere teslim etmek ve galatasaraydan mümkün olduğunca uzaklaştırmak boynunun borcudur. ancak bu basiretsiz yönetim onu beceremez. bu yüzden kimse de bu yönetimden hesap soramaz. çünkü bu adamlar beceriksiz. transfer yaparken taşak konusu olan bu beceriksizler ordusundan kimse medet ummasın. taşak geçmek kolay. işiniz düştü mü hemen galatasaray galatasaray diye ağlıyorsunuz.
futbol şubesi yaklaşık 1 yıldır yönetilemeyen kulüptür. şimdi de ara transfer dönemi haberleri düşüyor tek tek, biri lucas biglia, diğeri mauro formica...

yahu arkadaş bjk'li çocuklar gibi "yıldız isteriz yıldız ehe ehe..." diyen görmemişlerden değiliz de, bu adamlar oynadıkları liglerde ne kanıtlamış ne iş yapmışlar ki koca galatasaray futbol takımına getirilebiliyorlar? hayır çok yetenekli olabilirler, genç yıldız adayı falan olabilirler de her yıldız adayı da ribery olmuyor ki adnanım. iki tane potansiyel carrusca adayını takıma getir sonra da transfer yaptım diye dolaş. hayır bu adamları hagi'nin istemiş olduğunu da hiç sanmıyorum, zira 3 senedir falan menajerleri ile görüşülen konuşulan, defterin bir kenarında "acil durumda alınabilir" ibaresi olan adamlar işte.

şu adamların yerine a takımdaki 6 adamın yerine a2 den 6 adam koysalar daha fazla heyecan yaşardık yemin ediyorum. aklı başında taraftar dışarıdan takıma yamanacak futbolcu değil, takımın iskeletini oluşturacak gençler istiyor anlayın artık.

türk telekom arena'da oynayacak kadroya bak, kabus gibi. orhan ak'ı, cihan haspolatlı'yı da getirin tam olsun...
hiç kimsenin doğum günümü kutalamayacağına emin olduğum bi sırada emailimi açıp onun doğum günü kutlama mesajını görmüştüm. duygulandım lan. bugün değil. bi zaman.
h-oğlum biraz daha iyi oynayın
+bana oğlum deme haci.
Bir kez daha sinirden çıldırdığım takımım.

Yahu galatasaraya ne lazım desem! bana dersiniz ki:

1) gelecek vaad eden, yıllarca oynayacak,kendini ispatlamış kaleci lazım abi
2) Servet güvensiz, g.zan'ı salla, neill aslında sağ bek, ocak ayı boyunca kupada. bi defans iyi olur.
3) Loric Cana'nın yanına top dağıtacak, istikrarlı oynayacak diri bir orta saha lazım, ayhanla,sarpla,barışla olmuyor.
4) Yırtıcı,sert,hızlı sağlam bir forvet.

Peki bu transferler için en iyi adaylar kimler acaba? Öyle havalarda uçmayın.. Mantıklı cevaplar verelim, birbirimizi kandırmayalım.

Demichelis: Defans . bayernde artık istenmiyor, kiralık listesindeydi.
Sergio Asenjo: Kaleci. De Gea'nın gölgesinde kaldı, çok yetenekli olmasına rağmen oynayamıyor, kiralık listesindeydi.
Camacho: Asenjonun takım arkadaşı, o da çok yetenekli fazla forma bulamadığından ayrılık sinyalleri veriyordu.
Baptista: 2 senedir yok mu beni alan diye bas bas bağırıyor bu adam zaten.

Ama süper takımımız galatasaray, sakat sennanın, keş mutunun, 3 senedir stepne transfer haline gelen biglianın, adı sanı bilinmez güney amerikalı topçuların peşinde! beceriksiz adnanlar yine işbaşında, takımın ağzına ediyorlar resmen.

Peki yukarıdaki oyuncuları neden yazdın diyeceksiniz. Abi bir Malaga olamadık. o kadar söyleyeyim, adamlar küme düşmemeye oynuyorlar, ama bu transferleri becerdiler. Baptista ve camacho yu bonservisleriyle, demichelis ve asenjoyu ise kiralık olarak kadrolarına kattılar. Bunu başardılar. Göt kadar liman kenti, belli çapta taraftarı var. kasası bizim kadar bile yoktur, itibar desen ne arar, hayatında avrupa kupası ihtimali görmemişler bırak katılmayı.. Ama transferleri galatasaray değil onlar yaptı.

Soruyorum kardeşlerim, yukarıdaki 4 isimle şu an anlaşılmış olsaydı sevinmez miydiniz? fm oynayanlar? asenjoyu almak için g*tumuzu yırtmıyor muyuz kaleye? camacho yu direk real alıyo zaten * işin sanal komedisi bu tabi, gerçekliğe geri dönelim. galatasaraydan bi bok olmamaya devam ediyor.

Bu sene ne olur transfer yapmayın adnanlar! bırakın a2 deki gençlere şans verin.. başka bir şey istemiyoruz sizden!

(bkz: malaga) (#10341592)
küllerinden doğan tek takım...