bugün

entry'ler (188)

haber

günlük,gündelik haberler .

veda

(bkz: bay bay) .

son sürat internet

son sürat internet , 2 Kelime ile Türk Net. Daha iyisi , daha güvenlisi yok.
Aylık 249,90 Liradan başlayan fiyatı , Limitsiz kotası ve 1000 mbps'lik download hızı ile Başlıkta yazdığı gibi TürkNet Son sürat internet.

farzet

diyelim ki gibi .

güncelleme

internet Servis sağlayıcıları içerisinde son gelen Fiyat güncellemelerinden sonra üşenmedim Tek tek tarifelere , ücretlendirmelere baktım. Samimi söylüyorum ki. TürkNet Aylık 249 ,90 'dan başlayan fiyatları ile oldukça uygun bir fiyata hizmetini sunmakta.

türknet modem

evinize, işyerinize türknet aboneliği bağlattığınız zaman sizlere gelen ücretsiz modemdir kendileri.
hem 1000 mbps'ye varan hız , hem fişek gibi internet hem de ücretsiz modem . türknet diğerlerinden gerçekten çok ama çok farklı. Hala ve Hala diğerlerine göre oldukça hesaplı.

aşırı yüksek ping

aşırı yüksek ping sorununu sağlam , kesintisiz bir internet hızı ve iyi bir modem ile çözebilirsiniz ancak. bunlar da tabi ki türknet'te mevcut. 1000 mbps'lik donmayan internet hızı yanında ücretsiz çok sağlam bir zyxel modemi ile türknet ile pinglere elveda. Ayda Yalnıza 249 Liradan başlayan fiyatlarıyla

anasayfa

evet ....

vefa

semt adıdır .d.d.d.

boya alamayan hasan abi

Keşke alsa dediğimdir .d.d.d.d

boya

boya badana işleri işte.

sucu reis

tanımıyorum amk bu kim ???

sucu islenmeden onlemek

azınlık raporu mu idi ne idi ??

sucu

kaldı mı ???

araba

4 tekerlekli evet

nefes yer eksi iki filmi

dijital platforma gelirse turk.net sayesinde izleyebiliriz. gelmese de düşmesini bekleriz artık.

eti gübre

ülkemizde tarım sektörü için çalışmayı asla durdurmayan şirket.

cengiz holding

ne gerçekleşse, ne yapsa olay olan firma. özellikle muhalliflerin merceği altında ancak tuttukları her şey ellerinde kalıyor.

doğu perinçek e sürekli saldıranların amacı

bir amaçları olduğunu zannetmiyorum. özellikle son dönemde söyledikleri epey mantıklı.

13 üncü cumhubaşkanı doğu perinçek

(bkz: why not)