1. 1.
  sivilcelerini bi sekilde yok etmis sahsiyet...
  1 ... dramtatatam
 2. 2.
  amerikadaki ajansı tarafından dişlerini yaptırmaması konusuna özel ihtar alan manken.**
  1 ... doksanüç
 3. 3.
  1.55lik sevgilisi olan manken ablamız..
  ... noway
 4. 4.
  aslen mersinlidir.
  ... legend of the stranger
 5. 5.
  adını artık guzzi olarak değiştirmesiyle bana hülya avşarın ilk filmi bir kırık bebeği anımsatmaktadır. ordada artık meşhur olan hülya avşar adını gülizar'dan güli'ye değiştirmişti.
  1 ... olivyag
 6. 6.
  hep kısa boylu erkeklerle yatmaya mahkum olan mankendir.
  ... janis joplin
 7. 7.
  bu mankenimiz amerikadan ilk döndüğünde* bi programa katılmıştı.konuşmasına sürekli ingilizce sözcükler ilave ediyodu.11 eylül olayını anlatmak için sürekli eleven september diyip duruyodu.cidden sonradan görme böyle olunuyormuş ya.insan 1 ay amerikada kalmayla nasıl kendi dilini unutur yada nasıl bu kadar özenti olabilir.ki kendisi hakkında ilkokul mezunu olduğuna dair söylentilerde yok değildir...
  7 -1 ... cute
 8. 8.
  güldüğünde suratı kulaklarına doğru sadece orta şeritten gerilen ve burnu acayip yassılaşan, neden hala burun estetiği yaptırmadığına şaşırdığım manken.*
  2 ... seninle bir dakika mı?
 9. 9.
  victoria's secret'in teklifini reddetmiş. neremle güleceğimi şaşırdım ulan. hindiyi boyar limon diye satar insan böyle bi' teklif karşısında, kim neyi reddediyor?

  http://fotoanaliz.hurriye...9704&p=3&rid=4369
  2 -1 ... tuzluksuz hiyara kosan
 10. 10.
  burnunun kemerine rağmen seksi bulunan kadınlardan derdim onun için. dudaklarının da botoxunu çok aşırı bulmamıştım. ama dün itibariyle akmerkezde, hiç de güzide durmadığı kanaatine vardım. seksi olmayacak derecede ince ve uzun. kıyafetleri taşıyamıyor. inanamayacaksınız ama evet, kıyafetler üzerinden düşüyor.

  modellik kriterlerine göre değil, erkek gözüyle bakıldığında tabii.

  ayrıca dudakları çok komik, suratı da insana ve kadına çok benzemiyor.
  2 ... brunglace