(bkz: https://twitter.com/i/status/1628850929377181696)

seçimler 2024 mayıs'a ertelensin diyor.

"beni seven herkese sesleniyorum" demiş bir de.
Bir sen eksiktin zaten.
Cahil cesareti de böyle bir şey.

Lan sen kimsin.
cumhurbaşkanı bile olsan seçimi erteleyemezsin. anayasaya aykırı. ysk olsan bile seçimi ertelemen için savaş çıkması lazım. mayıs olmasa bile haziran'da seçim o-la-cak! ne kadar kaçmaya çalışsanız da kurtuluşunuz yok.

seçim ertelemesi istedikçe de oylarınız daha da düşecek.
Savaş harici seçim ertelenemez sandıktan kaçışınız yok. Kimseyle de savaş çıkaramazsınız zaten.
seçimlerde erdoğan'ın gideceğini, kaybedeceğini düşündüğü için ellerini ovuşturarak bir an önce seçimin gelmesini bekleyen muhalif kitlenin lincine uğrayan öneridir.
Anayasaya aykırı taleptir. Hakkında soruşturma başlatılmalıdır.
ambulans şoförü idi bu arkadaş. emekli oldu mu acaba?
akp'deki düşüşte gerçekten efsane koca parti kala kala fıs fıs ismail'e mi kalmış *
Çaycı hüseyin'e de bi sormak lazım.
Sen kimsin acaba?
insan bazılarını görünce duyunca kıpkırmızı kesiliyor utançtan..
ailesi seveni eşi dostu yok mu acaba diye düşünüyorum da..
ben olsam böyle bir akrabam ulusa sanki matah bişey söylüyormuş havası ile açıklama yapsa yerin dibine geçerdim.
biz de böyle bir kanaat önderi(!)nin, bilge kişiliğ(!)in yorumunu bekliyorduk bu konuda zaten.

(bkz: haa tamam o zaman)
Adamın gerçek ismini bile bilmiyoruz, senin fikrinin ne katkısı olabilir ? Seçimler 18 haziranda.
Kaşlarının dip boyası gelmiş sen onunla ilgilen.
Uyar. Gelecek iktidara ihale edilecek borçlar, yıkım, liyakatsiz ve torpillilerin tasfiyesi ile çıkacak kargaşa hepsi kucağınızda kalır. Azınlıkta duran muhalefete gün doğar.
Fıs fıs ismail'e kadar düştüler. Yerken bize mi sordunuz? Çalıyor ama çalışıyor diyenler de gördü çalanın nelerden çaldığını. Millet uyandı. Gideceysunuz.
Ahahahahaha.

Ulan hiç güleceğim yoktu.
Adamın gerçek ismini bile bilmiyoruz, senin fikrinin ne katkısı olabilir ? Seçimler 18 haziranda.
Dikkate alınmalı. Şunun şurasında kaç bilir kişi kaldı memlekette.
Sen olsan menfaatin olanı istemez misin?..
hemşehrim memleket nire * (bkz: rize)
Lan fis fiş bir siktir git.

Ağzı olan konuşuyor ama konuşması gerekeni konuşmuyor.
mary hanım bu duruma ne diyecek?
Afedersin rizeli bir aktörumsunun talebidir.
akil insanlar'ın arasına katılmak için göz kırpmıştır.