bugün

mutualist ilişkilerin özneleridirler ve bu ilişkilerde önemli olan faydadır! insanoğlu ihtiyaçları olan bir türdür ve bu ihtiyaçların giderilmesi yolunda bulunan yollar kimseyi ilgilendirmez.

(bkz: dont vor meyk lav)
vanilla sky da tom kiraz abimizin cameron diaz ablama ithamıdır.
(bkz: sex friend)

hani bizde pek revaçta, bilinen bi olay değil ama elin oğlu yapıyor işte.
ABD ve eşdeğer medeni ülkelerde yaygın bir arkadaş oluşumu.
bazı insanların değersiz dna müsveddeleri olduklarını bize kanıtlayan kavram.
türkiyede gittikçe yaygınlaşan bir ahlaksızlık müessesesi.
(bkz: eski sevgili)
canlar canı.
askı bulamayıp, bulmak istemeyip, tek esli yasamayacak kendini ozgur bunye olarak tanımlayanların, herseyden hatta kendilerinden korkanların seks ile birbirlerini kandırmaları, farkında olmadan hem kendilerine hem de birbirlerine olan saygıyı yitirmeleri, can yakar, cok acıtır en kotusu ruhu kirletir.
ilginç sohbetlere sebep olan popüler kültür kavramı.

+geçen fakbadimleydim.
-kim o, nerden?
+ya biri işte.
-yok di mi aslında öyle biri, havacı artiz.
+ya var da gizlilik bıdıbıdı.
-şizofrensin salak.
+ama ben de seks yapıyorum, yani yapmak istiyorum.
-aslında elini bile sürmedin di mi?
+evet ühü, evet..

kısaca kime sorsanız fakbadisi vardır beşer tane.

(bkz: ufak at)
"helal süt emmiş fuck buddy aranıyor"
yıl 2008.
türkiye'de hatun tarafı bulunmayan badi.
(bkz: brek brek fuck buddy arıyorum)
türk toplumuna henüz gelmemesi gereken şey. çok güzel suistimal ederler. kızlara hemen orospu derler, kavga ve cinayetler de artar. zihniyet hazır değldir.

çünkü ilişki sayısıyla gurur duyabilen yirminci sınıf et müsveddesi erkeklerin olduğu bir diyardayız. erkekler erkeklğini, kadınlar kadınlığını bilmiyor. toplumsal bir orospulaşma var, bacak arasıyla ilgili de değil bu..
çok doğal bir şeydir. anlaşın yiyişin.
savunanlarının nasıl bir toplumda yaşadığını merak ettiğim sikişme faslı.

şimdi erkek tarafını hiç ele almaya gerek yok. bizim abazan erkeğimiz bedava eşek bulsa sikecek konuma gelmiş, elleri nasır tutmuş, aktif olarak kullandıkları kolu kas yapmış durumda.

ama şöylede bir isteği yok değil; türkiye koşullarında, türk örf ve adetleriyle büyümüş kızımıza, git sağ da sol da hoşuna giden adamla sikiş, kendini tatmin et otur kıçının üstüne diyor. lan bu nasıl iş, nasıl mantık. hangi ana/baba kızının böyle durumlara düşmesini ister. orospu bile daha onurludur lan bu kızdan. en azından karnını doyurmak için yapar sikişmeyi.

he bana gelip, o yetişmiş birey onun bir iradesi var diyeceksin. ben de diyeceğim ki, sikeyim o iradeyi. be zalim insan bir kendi kızını, kız kardeşini bu konuma koy. ondan sonra sikbadini.

velasıl kelam, yobazlaşmış amerikanvari toplumlarda görülebilecek hadiselerdir bunlar. buradan abazan erkek halkımıza seslenmek istiyorum; kas yapmaya devam.

edit: o değil de, seovi de abazaymış.
"oh yeah dostum benim fakbadim var mınaçakiim taam mı bi ona bi manitaya vuruyom allaama" insanlarının çok kullandığı bir terimdir nedense. ve nedense, badaklıkta son noktaya gelmiş insanlar en az bir fakbadiye, bir de manitaya sahiptir. neden acaba? *
(bkz: one night stand)
"seviştikten sonra sarılıp uyuyorsan sevgili, kıçını dönüp uyuyorsan fuck buddy'dir" der bir tibet atasözü.
hastasıyız tibetlilerin brad pitt'ten beri.
(bkz: fuck buddy list)
(bkz: the man maker)
kişilerin cinsel yaşam biçimlerini tercih özgürlüğü olması gerektiği noktasında yaş ve beyin olarak belli bir olgunluğa erişmiş olanlardır..sanıldığının aksine oldukça seçicidirler..
dava arkadaşlığıdır.
nam-ı diğer tokmakçı.
bir yandan iyidir bir yandan kötüdür. iyidir çünkü bir zaman sonra partnerin ne istediğini öğrenirsin partnerinde aynı şekilde senin ne istediğini nelerden hoşlandığını öğrenir. ten uyumu olayı yani. kötü olansa uzatmayacaksın arkadaş sonra o buddylik başka yerlere kayıyor kötü oluyor. sana bir şey hisetmiyorum , cool cool sevişiyoruz diye taklıdığınız için iki tarafında birbirinin ağzına feci şekilde şıçmaya çalıştıkları bir kavganın içinde bulabiliyorsunuz kendinizi.
güncel Önemli Başlıklar